ساعدپور نوشت: افسران جنگ نرم جبهه حق در مقابل ژنرال‌های پیروپاتال پر سابقه این میدان صحنه‌آرایی می‌کنند و جبهه‌ای به پهنای جغرافیای عالم به وجود آورده و می‌رود که مردم دنیا را از اسارت ذهنی نجات دهند.

به گزارش سفیرافلاک، جنگ سخت و نرم دو جنگ لازم و ملزوم هم‌اند؛ ابزار جنگ سخت سلاح‌های کاربردی مدرن هر عصر است، و ابزارهای آن، در بستر زمان قابل‌تغییر و تحول است؛ گاهی ابزار مدرن گرز است، گاهی شمشیر و نیزه، گاهی تپانچه، گاهی برناو، گاهی هواپیمای فوق مدرن و موشک بالستیک نقطه زن و گاهی … و باید مدافعین و مجاهدین بر اساس تحول زمان، سلاح‌هایشان به‌روز باشد و مانورهایشان بر اساس تحول سلاح‌ها، به‌روزرسانی شود.

در این زمینه ملاک آمادگی جسمی، روحی و سلاحی است؛ به‌طوری‌که این آمادگی‌ها، دشمن را به وحشت و یا حداقل توازن وحشت برساند: «وَ أَعِدُّوا لَهُمْ مَا اسْتَطَعْتُمْ مِنْ قُوَّهٍ وَ مِنْ رِباطِ الْخَیْلِ تُرْهِبُونَ بِهِ عَدُوَّ اللَّهِ وَ عَدُوَّکُمْ» انفال آیه ۶۰ ؛ برای مقابله با آن‌ها (دشمنان) هرچه در توان دارید از نیرو و از اسب‌های ورزیده آماده‌سازید تا به‌وسیله آن، دشمن خود و دشمن (شناخته‌شده) خویش را بترسانید.

هدف از جنگ سخت حفظ حدودوثغور مرزهای خاکی، دریایی، هوایی و برداشتن موانع رساندن حقایق به گوش مردم است، این نوع جنگ اهمیت دارد، ولی اهمیتش به جنگ نرم نمی‌رسد، جنگ نرم ابزارش رسانه است؛ رسانه اعم از نطق، کتاب، رادیو، تلویزیون، سینما و ابزارهای فضای مجازی بی‌مرز است؛ و مهمات آن‌ها ازنظر اسلام، حقایق و واقعیت‌هایی است که باید به گوش مردم رساند و الا دشمنان ذهن توده‌های مردم را، به نفع خود مصادره خواهند کرد.

در این نوع جنگ حدومرز ظاهری معنای خود را از دست می‌دهد، به‌وسیله رسانه‌های بی‌مرز به ذهن‌ها هجوم و آن‌ها را به تسخیر خود درمی‌آورند؛ و وقتی ذهن‌ها فتح شد آن‌ها را به‌دلخواه خود شکل می‌دهند؛ و جنگ سخت را هم بعضاً به نفع خود تمام می‌کنند؛ اینجاست که جای جلاد و شهید، خائن و خادم و…عوض می‌شود.

معاویه ضدانقلاب که دوشادوش پدرش جنگ‌های متعددی را علیه رسول خدا راه انداخته و خون بی‌گناهانی را به زمین ریخته است، امیر المومنین تلقی و علی(ع) مدافع صدیق رسول خدا (ص) به‌عنوان مخالف اسلام، قرآن و رسول خدا تبلیغ می‌شود و ذهن مردم در این راستا جابجا می‌شود؛ و بوزینه‌های مزدور دستگاه پیچیده تبلیغی بنی امیه بالای منبرها، در مرعی و منظر همگان، علی(ع) یعنی نفس رسول خدا(ص) را سب می‌کنند؛ و حتی در قنوت نماز برای قبولی آن، سب آن حضرت را فراموش نمی‌کنند؛ و این خط انحرافی منجر به شهادت امام حسین(ع) می‌شود.

مردم به‌عنوان خیل الله (لشگریان خدا) و به خاطر رضای خدا، آن حضرت را با لب‌تشنه سر می‌برند؛ تا بعد از شهادت حسین(ع) ویارانش، مدافعین جنگ نرم جبهه حق شکل می‌گیرد و حقایق به گوش مردم می‌رسد و کوفه‌ی در خواب، بیدار می‌شود و قیام توابین و مختار شکل می‌گیرد وقتله آن حضرت به سزای اعمال ننگین خود می‌رسند.

افسران جنگ نرم طوری ذهن‌ها را اصلاح می‌کنند که معاویه دوم پسر یزید، تن به قبول خلافت نمی‌دهد و حقایق را افشا می‌کند، به‌طوری‌که او را به قتل می‌رسانند و مردم مدینه بیدار و قیام حره، رخ می‌دهد و…

الآن افسران جنگ نرم جبهه حق در مقابل ژنرال‌های پیروپاتال پر سابقه این میدان صحنه‌آرایی می‌کنند و جبهه‌ای به پهنای جغرافیای عالم به وجود آورده و می‌رود که مردم دنیا را از اسارت ذهنی نجات دهند.

تقابل این نوع جنگ ضعیف و فوق‌العاده حساس، به اوج خود رسیده است؛ در آستانه و اجرای انتخابات ۱۴۰۰ ریاست جمهوری رسانه‌های همسو با استکبار رسانه‌ای، آتش تهیه تحقیقی رسانه‌ای سرسام‌آوری روی ذهن‌ها ریختند و اگر پدافند رسانه‌ای افسران جنگ نرم نمی‌بود، دشمن به اهداف شومش می‌رسید و آثار آن آفند و هجمه رسانه‌ای بعضاً مشاهده شد.

دریکی از صندوق‌های رأی، یک پیرزن گوژپشت و افتاده، گفته بودند ما رأی نمی‌دهیم و رادیو BBC همه‌چیز را به ما گفته است؛ این نکته مسئولیت آور است که اگر حساسیت بیشتر افسران و فرماندهان جنگ نرم نباشد، رادیو BBC پیر استعمار یعنی انگلستان و بیوه هرجایی رجوی مزدور که جریانشان قاتل ۱۷ هزار شهید بی‌گناه مسلمان ایران هستند، فصل الخطاب قرار و پای اربابان خود را به ایران باز می‌کند.

از این مطالب به این نکته‌ باریک‌ترازمو، راه پیدا می‌کنیم که جنگ نرم به‌مراتب از جنگ سخت مهم‌تر و حساس‌تر است، برای اثبات این نکته و به‌عنوان ختم این یادداشت، مطلب ظریفی از امام جعفر صادق (ع) را یادآور می‌شویم: شخصی خدمت امام صادق (ع) رسید و سؤال کرد: اگر من به جبهه بروم و از مرزهای کشور اسلامی دفاع کنم، بیشتر ثواب دارد یا اگر به دنبال تحصیل علم باشم؟ حضرت مثالی زدند و موضوع را برای او بیان کردند و فرمودند: «علماء شیعتنا مرابطون بالثغر الّذى یَعلی ابلیس و عفاریتَه» علمای ما از مرزهایی دفاع می‌کنند که در مقابل شیطان و عفریت‌های او قرار دارند.

یعنی مرزهای شیطان و عفریت‌های او نامرئی است؛ و جنگ در جبهه‌ها خاک‌ریز مشخص دارد؛ و لذا جنگ در جبهه بی‌مرز و نامرئی به‌مراتب از جنگ با دشمن نمایان با مرزهای مشخص، حساس‌تر است.

الآن شیطان بزرگ و عفریت‌های او با تمام توان با رسانه‌های نوظهور به میدان آمده‌اند باید با توکل به خدای متعال، با تمام توان به میدان آمد و باکار رسانه‌ای دقیق، مشت طرار شیطان بزرگ و عفریت‌های او که منافقین،BBC انگلستان و … باشد باز کرد؛ و این میسر نیست الا اینکه فرمان فرمانده میدان که مقام معظم رهبری، امام خامنه‌ای (مدظله‌العالی) است، موبه‌مو اجرا شود؛ و تاکنون موفقیت‌ها درگرو این نکته مهم بوده است.

انتهای پیام/