حجت‌الاسلام درویشی با اشاره به معطل نمودن کشور در برجام، خطای بزرگ دولت فعلی است، گفت: درخشش اسلام در قالب انقلاب اسلامی ایران به‌وسیله حضرت امام (ره) تابش گرفت.

به گزارش سفیرافلاک، حجت‌الاسلام علی درویشی شامگاه چهارشنبه در مراسم تکریم و معارفه مسئول حوزه نمایندگی ولی‌فقیه سپاه ناحیه پلدختر با اشاره به اینکه در طول تاریخ هرکجا نور اسلام بوده دشمنی هم وجود داشته است، اظهار داشت: درخشش اسلام در قالب انقلاب اسلامی ایران به‌وسیله حضرت امام (ره) تابش گرفت و برخی‌ها از راه‌های مختلف فرهنگی و اقتصادی اقدام به توطئه می‌کردند.

وی افزود: شیخ زکزاکی تربیت‌یافته حوزه علمیه بود و با رفتن به آفریقا هزاران نفر را مسلمان کرد و بعد این قضیه دشمنان از حربه ترور و شکنجه و آزار و اذیت وارد شدند.

مسئول حوزه نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان عنوان کرد: بصیرت و خودآگاهی برای نیروهای انقلابی نیاز است، در این راستا بایستی بدون توجه به‌ظاهر، به باطن توجه داشته باشیم.

وی تصریح کرد: دولت ۸ سال کشور را منتظر برجام کرد، به‌طوری‌که گرانی، قطع برق و خیلی از مسائل به درست شدن برجام ارتباط می‌دهند که این خطای بزرگی است.

درویشی خطاب به دولت گفت: موقع آن رسیده از مردم عذرخواهی کنید هرچند ملت ایران با حضور در انتخابات اخیر ریاست جمهوری و رأی خود برای تحول، به این فکر دولتی‌ها پاسخ دادند.

مسئولیت در نظام مقدس جمهوری اسلامی یک نعمت است

حجت‌الاسلام سید محسن موسوی امام‌جمعه پلدختر در این مراسم با اشاره به اینکه مسئولیت در نظام مقدس جمهوری اسلامی یک نعمت است، اظهار داشت: حوزه نمایندگی ولی‌فقیه سپاه در تحقق مطالبه مقام معظم رهبری در تحقق امر مشارکت حداکثری اقدامات ارزشمندی انجام‌شده است که یک روحانی تربیت‌یافته مکتب تربیتی امام جعفر صادق ع با حضور در نشست‌های بصیرتی مردم برای حضور حداکثری در انتخابات دعوت کردند که قابل‌تقدیر است.

وی افزود: در ادامه روند دولت انقلابی همه ما تلاش کنیم انقلابی بمانیم و به رئیس‌جمهور منتخب کمک کنیم تا مشکلات مردم به‌ویژه مشکلات معیشتی مرتفع شود.

سبک مدیریت انقلابی راهگشای مشکلات کشور است

سرهنگ منصور کریمی فرد فرمانده سپاه پلدختر در این مراسم بیان کرد: سبک مدیریت انقلابی راهگشای مشکلات کشور است و امروز کار جهادی لازمه پیشرفت و آبادانی می‌باشد.

وی افزود: تبلیغ معنویت و تبیین مسائل عقیدتی از وظایف مهم روحانیون است که همه باید در این راه کمک دهیم.

ع

به گزارش سفیر افلاک، در این مراسم حجت‌الاسلام وحید قاسمی به‌عنوان مسئول جدید دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه ناحیه پلدختر معرفی و از تلاش‌های حجت‌الاسلام نقی هادی مسئول سابق این دفتر قدردانی به عمل آمد.

انتهای پیام/