رئیس سازمان بسیج مستضعفین آمادگی این سازمان را برای کمک به دستگاه قضاء در راستای پیشگیری از جرائم و مفاسد و همچنین دستیابی آسان مردم به دستگاه قضایی از طریق پایگاه‌های مقاومت سراسر کشور اعلام کرد.

به گزارش سفیرافلاک، سردار غلامرضا سلیمانی رئیس سازمان بسیج مستضعفین در پیامی انتصاب محسنی اژه‌ای به ریاست قوه قضائیه را به وی تبریک گفت. متن پیام به شرح ذیل است:

«وقتی آنچه که انسان می‌گوید و عمل و قبول ﻣﺴئولیت می‌کند، برای خدا باشد، کارها هم بر انسان آسان خواهد شد.»

امام خامنه‌ای (مدظله العالی)

حضور مکرم جناب حجت الاسلام‌والمسلمین برادر حاج شیخ غلامحسین محسنی اژه‌ای

سلام علیکم؛

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم؛

با کمال احترام و خرسندی انتصاب شایسته حضرتعالی به ریاست قوه قضاییه جمهوری اسلامی ایران با حکم رهبر فرزانه و حکیم انقلاب اسلامی که مبین مراتب تعهد، دلسوزی و درایت شماست را صمیمانه تبریک عرض می‌نمایم.

به حول قوه الهی و بی‌تردید حضور شما برادر عزیز درصدر جایگاه خطیر قوه قضاییه با سوابق ارزشمند جهادی، علمی و تجربیات فراوان عملی در حوزه قضایی و اجرایی بیش از پیش موجبات توسعه فرهنگ و تفکر بسیجی و انقلابی در مبارزه قاطع با فساد و گسترش عدالت اسلامی، احیاء حقوق عامه، ایجاد نشاط و امنیت اجتماعی و قضایی را فراهم خواهد نمود.

اینجانب ضمن اعلام آمادگی سازمان بسیج مستضعفین برای کمک به دستگاه قضاء در راستای تعمیق تفکر اسلامی برای پیشگیری از جرائم و مفاسد و همچنین ارتباط نزدیک و چهره به چهره با مردم عزیز میهن اسلامی و دستیابی آسان و رایگان ایشان به دستگاه قضایی از طریق پایگاه‌های مقاومت سراسر کشور، دوام توفیقات جنابعالی را در صیانت از دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به زعامت ولی امر مسلمین حضرت آیت‌الله العظمی امام خامنه‌ای عزیز «مدظله العالی» از خداوند متعال مسئلت می‌نمایم.

انتهای پیام/