بارانی با بیان اینکه 1500 بسته معیشتی بین پاکبانان شهرداری لرستان توزیع می شود، گفت: از ابتدای سال تاکنون بالغ بر ۱۳ هزار بسته معیشتی در استان توزیع شده است.

جعفر بارانی در گفتگو با خبرنگار سفیرافلاک اظهار داشت: طی برنامه ریزی صورت گرفته حدود هزار و ۵۰۰ بسته معیشتی بین پاکبانان شهرداری مرکز استان که حقوق معوقه دارند توزیع خواهد شد البته پیش از این بسته هایی نیز به پاکبانان شهرستانها اهدا شده است.

وی افزود: برای هر بسته معیشتی ۲۵۰ هزار تومان هزینه می شود که در مجموع بالغ بر ۳۰۰ میلیون تومان برای این بسته ها هزینه خواهد شد.

دبیرقرارگاه جهادی ستاد اجرایی فرمان امام(ره) لرستان تصریح کرد: از ابتدای سال تاکنون بالغ بر ۱۳ هزار بسته معیشتی، دو هزار بسته بهداشتی و توزیع هفت هزار غذای گرم در بین نیازمندان انجام شده است.

بارانی عنوان کرد: از دیگر اقدامات صورت گرفته، توزیع جهیزیه در بین نوعروسان نیازمندان بوده که ۱۰۰ کمک جهیزیه نیز در این راستا اهدا شده است.

وی با اشاره به تعمیر منازل نیازمندان گفت: امسال ۲۰ مورد تعمیر منازل محرومان و نیازمندان در استان انجام شده و همه تلاشها برای کمک به نیازمندان و رفع پاره ای از مشکلات آنها در دستور کار قرار دارد.

انتهای پیام/