میردریکوند گفت: 34 مورد ساخت و ساز غیر مجاز در استان لرستان تخریب شد.

بهرام میردریکوند در گفتگو با خبرنگار سفیرافلاک اظهار داشت: در راستای جلوگیری از ساخت و سازهای غیر مجاز و همچنین تغییر کابری ها، نظارت ها و بازرسی هایی به صورت مستمر در سطح استان صورت می گیرد و در صورت مشاهده هر گونه ساخت و ساز غیر مجاز ابتدا تذکر و اخطار داده می شود و در صورت بی توجهی به تذکر با حکم قانونی تخریب می شود.

وی افزود: از ابتدای سال جاری تاکنون ۳۴ مورد ساخت و ساز غیر مجاز قلع و قمع شد که با تخریب این موارد، شش هزار و ۴۹۳ متر مربع از اراضی رفع تصرف شد.

مدیر امور اراضی جهاد کشاورزی لرستان تصریح کرد: تخریب ها مربوط به شهرستان های الیگودرز، سلسله، دلفان و خرم آباد بوده که به دلیل ساخت و ساز غیر مجاز تخریب شدند.

میردریکوند عنوان کرد: در این مدت ۴۱ هزار کیلومتر پیمایش و گشت برای جلوگیری از ساخت و سازهای غیر مجاز انجام شده که ۳۲۶ مورد تخلف و ساخت و ساز غیر مجاز شناسایی شد و به این افراد اخطار لازم داده شده است.

وی بیان کرد: در بسیاری از موارد قبل از آغاز ساخت و ساز، جلوگیری از ادامه فعالیت در دستور کار قرار می گیرد ولی در برخی از موارد که افراد اقدام به ساخت کنند با حکم قانونی تخریب می شوند.

انتهای پیام/