فتایی گفت: 10 برنامه فرهنگی و هنری در هفته عفاف و حجاب در سطح استان برگزار می شود.

به گزارش سفیرافلاک به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان، احمد حسین فتایی اظهار داشت: تولید محتوا با محوریت عفاف و حجاب در فضای مجازی از مهمترین الزامات فرهنگی امروز است که در این راستا مسابقه ای با هدف تولید محصولات چند رسانه ای با محوریت پخش در شبکه های اجتماعی و پیام رسان های مجاز در هفته عفاف و حجاب در لرستان برگزار می شود.

وی افزود: نشریات محلی استان در این هفته به صورت گسترده به موضوع عفاف و حجاب و تبیین شاخصه های آن پرداخته و از ظرفیت صاحبنظران این حوزه در راستای انتشار مطالب کارشناسی و تاثیرگذار در سطح افکار عمومی استفاده کنند.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان تصریح کرد: برگزاری دوره های آموزشی به صورت وبینار از دیگر برنامه های اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان در هفته عفاف و حجاب است که تلاش می کنیم علاوه بر همکاران، زمینه بهره مندی اصحاب فرهنگ و هنر از این دوره ها را فراهم آوریم. 

فتایی با اشاره به تجلیل از بانوان شاغل در اداره کل در روز عفاف و حجاب، گفت: برگزاری مسابقات فرهنگی، طراحی و انتشار پوستر های متناسب در فضای مجازی و تبلیغات میدانی با محوریت سخنان بزرگان دین در زمینه عفاف و حجاب سایر برنامه های فرهنگی و هنری در این ایام خواهد بود.

وی بیان کرد: ترویج و تبیین فرهنگ عفاف و حجاب به صورت یک ضمیمه فرهنگی به تمامی برنامه های ما در سال جاری الصاق شده و تلاش می کنیم از تمام ظرفیت های موجود برای تحقق این مهم استفاده شود. 

انتهای پیام/