گودرزی با بیان اینکه قطع برق محصول ترک فعل‌ها و کم کاری‌هاست، گفت: قطع برق در لرستان طبق زمان‌بندی و عادلانه باشد.

عباس گودرزی در گفتگو با خبرنگار سفیرافلاک اظهار داشت: قطعی برق در این روزها، محصول ترک فعل ها، کم کاری ها و عدم انجام اقدامات لازم در لحظه لازم و همچنین عدم انجام به موقع وظایف است.

وی افزود: وقتی در برنامه ریزی ها جهت تولید برق، مدیریت مصرف، نصب کنتور هوشمند، تدبیر امور، دوراندیشی در حوزه مصرف انرژی و سرمایه گذاری در حوزه تولید برق مورد نیاز متناسب با پیش بینی ها، کوتاهی در شناسایی رمز ارزهای غیر مجاز و… صورت می گیرد سبب می شود تا امروز این مشکلات ایجاد شود.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: اکنون که به اینجا رسیده ایم، باید توجه داشت که در زمان کوتاه مشکلات قابل حل نیست، درست مانند مسئله مسکن است که وقتی تولید مسکن رها شد ممکن است چندین سال طول بکشد تا اثر خود را نشان دهد که جبران آن در زمان کوتاه ممکن نیست.

گودرزی بیان کرد: وضع موجود معلول است و محصول علت های مختلف می باشد. در شرایط فعلی علاوه بر اتخاذ تدابیر لازم، باید به گونه ای مدیریت شود که قطعی برق عادلانه باشد همچنین براساس برنامه و زمان بندی اعلام شده قبلی، قطعی اعمال گردد.

وی با تاکید بر مدیریت مصرف و صرفه جویی در مصرف برق گفت: لازم است مردم نیز همکاری لازم را داشته باشند و بهینه مصرف کنند تا بتوان شرایط پیش آمده را پشت سر گذاشت و یک همکاری جمعی لازم است تا از این مقطع حساس عبور کنیم؛ البته این اقدامات به معنای بی توجهی به علت ها نیست و کوتاهی های صورت گرفته باید به جای خود مورد رسیدگی قرار گیرد.

انتهای پیام/