ثمینی گفت: علیرغم سخت بودن روند اجرایی مقابله با کرونا باید محدودیت ها اعمال شود و بازار و اصناف همچون گذشته همراهی های لازم را در این خصوص داشته باشند.

به گزارش سفیرافلاک، محمود ثمینی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: بازار و اصناف همچون گذشته همراهی های لازم را در این خصوص داشته باشند که با توجه به شرایط موجود از مردم تقاضا می‌کنیم حتماً پروتکل های بهداشتی را رعایت و استفاده از ماسک، فاصله گذاری اجتماعی و ماندن در خانه را در اولویت زندگی خود قرار دهند و از حضور در اجتماعات و مراسمات شادمانی و ترحیم پرهیز کنند تا بتوانیم موج پنجم را نیز با کمترین تبعات آن پشت سر بگذاریم.

وی افزود: علیرغم سخت بودن روند اجرایی مقابله با کرونا باید محدودیت ها اعمال شود و بازار و اصناف همچون گذشته همراهی های لازم را در این خصوص داشته باشند.

ثمینی خاطرنشان کرد: در شهرهای خرم‌آباد و پلدختر با وضعیت قرمز و شهرهای چگنی و رومشکان با وضعیت زردو سایر شهرستان ها با وضعیت نارنجی، لازم است مطابق دستورالعمل ابلاغی رفتار شود و گروه‌های شغلی متناسب با آن فعالیت داشته باشند.

معاون استاندار لرستان با بیان اینکه قطعی برق در سراسر کشور و استان لرستان وجود دارد، گفت: خشکسالی و کاهش نزولات جوی و خروج برخی از نیروگاه های تولید برق از مدار به منظور تعمیر وافزایش مصرف باتوجه به گرمی هوا موجب شده که تامین برق بامشکلاتی مواجه گرددکه لازم است باصرفه جویی جبران گردد همچنین تامین آب کشاورزی و شرب در برخی از مناطق با مشکل مواجه شود.

وی با اشاره به خسارت های ناشی از قطعی برق به اموال مردم و ایجاد نارضایتی عمومی از اهالی محترم لرستان دعوت کرد تا با مدیریت مصرف و صرفه جویی همکاری لازم را با شرکت توزیع نیروی برق استان داشته باشند.

ثمینی با اشاره به اینکه با پیگیری استاندار و نمایندگان استان مدیریت شبکه مصرف در اختیار استان قرار گرفته است، گفت: لازم است با مدیریت صحیح شبکه، مدت قطعی برق کوتاه شده و گله مندی مردم کاهش یابد.

انتهای پیام/