حجت الاسلام شاهرخی نماز جمعه را محلی برای انجام امورات سیاسی، اجتماعی و دغدغه‌های انقلابی برشمرد و گفت: اگر در هر شهرستان مساجد در عرصه‌های اجتماعی و فرهنگی فعال‌تر شود کانون نماز جمعه قو‌ی‌تر خواهد بود.

به گزارش سفیرافلاک، حجت‌الاسلام سید احمدرضا شاهرخی ظهر امروز در آیین تکریم و معارفه امام‌جمعه جدید الشتر، با اشاره به تاریخ پر از افتخار این شهرستان و صفات اخلاقی مردم این دیار، اظهار داشت: ایجاد وحدت و همدلی در بین مردم و مسئولین موجب آینده‌‌ای روشن خواهد شد.

وی افزود: خدمت به اسلام و تلاش در علم و دانش و علاقه‌مندی به سادات، روحانیت و دانشمندان از صفات بارز مردم استان لرستان است.

نماینده ولی‌فقیه در لرستان عنوان کرد: موقعیت ویژه‌ شهرستان سلسله در استان و کشور ازجمله راه‌های ارتباطی، مناطق تفریحی، رودخانه‌ها، دشت‌های وسیع، کشاورزی و دامپروری زمینه‌‌های مناسبی برای توسعه بیشتر را ایجاد کرده و حضور مردم این شهرستان در میدان‌های جهاد، دفاع مقدس و تقدیم ۲۹۶ شهید بزرگ والامقام و همچنین جانبازان و ایثارگران برگ‌های زرین از تاریخ این منطقه است.

وی نماز جمعه را محلی برای انجام امورات سیاسی، اجتماعی و دغدغه‌های انقلابی برشمرد و تصریح کرد: اگر در هر شهرستان مساجد در عرصه‌های اجتماعی و فرهنگی فعال‌تر شود کانون نماز جمعه قو‌ی‌تر خواهد بود.

شاهرخی با تقدیر از زحمات ۹ ساله حجت‌الاسلام موسوی، بیان کرد: تعامل سازنده با روحانیت، بهره‌گیری از جوانان انقلابی، نظارت برادران دولتی و هم‌افزایی با مسئولین شهرستان از نکاتی است که امام‌جمعه‌ جدید شهرستان سلسله بایستی توجه خاص به آن داشته باشد.

نماینده ولی‌فقیه در لرستان نقدها‌ی منصفانه، پیشنهادات و راهکار برای رفع مشکلات مردم را از اصول و چارچوب نماز جمعه دانست و گفت: هرکس در هر جایگاهی قرار گرفت، مردم منتظر خدمت صادقانه از او هستند.

انتهای پیام/