حضور علیرضا بیرانوند دروازه‌بان تیم ملی فوتبال ایران در باشگاه بواویشتا، فضای مجازی این باشگاه را هم تحت تاثیر خود قرار داده است.

به گزارش سفیرافلاک، حضور علیرضا بیرانوند دروازه بان تیم ملی ایران در باشگاه بواویشتا پرتغال حتی به صورت قرضی تاثیرات زیادی بر این تیم پرتغالی گذاشته است. علاوه بر توجه تمام رسانه‌های پرتغال و سازمان لیگ این کشور به انتقال بیرانوند، این تاثیر را می‌توان در صفحات مجازی بواویشتا هم احساس کرد.

اینستاگرام باشگاه بواویشتا در مطلب مربوط به خبر خوش‌آمدگویی بیرانوند و اعلام رسمی حضور این دروازه بان، تا صبح امروز بیش از ۲۴ هزار «لایک» گرفته است. این میزان از توجه به یک مطلب در صفحه بواویشتا با سایر خبرها و میزان علاقه هواداران به آن، قابل مقایسه با سایر مطالب نیست.

جابجایی آمار فضای مجازی باشگاه بواویشتا با حضور دروازه‌بان ایرانی

خبر معارفه «ژائو پدرو» سرمربی جدید بواویشتا مورد پسند کمتر از ۳ هزار طرفدار این تیم قرار گرفته است.

جابجایی آمار فضای مجازی باشگاه بواویشتا با حضور دروازه‌بان ایرانی

حتی خبر قطع همکاری «جوسفالدو فریرا» سرمربی سابق باشگاه که طی هفته‌های گذشته منتشر شده است، کمتر از ۲ هزار «لایک» داشته است.

جابجایی آمار فضای مجازی باشگاه بواویشتا با حضور دروازه‌بان ایرانی


توجه باشگاه‌های اروپایی به پتانسیل فضای مجازی بازیکنان ایران یکی از مواردی بوده است که در سال‌های اخیر در تصمیم آنها برای جذبشان موثر بوده است. این موضوع درباره مهدی طارمی مهاجم تیم ملی هنگام انتقالش به باشگاه پورتو پرتغال نمایان شد و پورتو نشان داد که برای بخش شبکه‌های اجتماعی خود روی ستاره‌هایش حساب ویژه ای باز کرده است.

انتهای پیام/

  • منبع خبر : مهر