باقری گفت: 670 فقره سند مالکیت اراضی و ساختمانهای فاقد سند رسمی در استان لرستان صادر شد.

به گزارش سفیر افلاک به نقل از روابط عمومی ثبت اسناد و املاک لرستان، علی اکبر باقری اظهار داشت: طی سه ماه سال جاری ۶۷۰ فقره سنددر راستای قانون تعیین تکلیف اراضی و ساختمان‌های فاقد سند رسمی صادر و منجربه صدور ۴۷۶ فقره آرائ مثبت  گردیده که از این تعداد به تفکیک شهرستانها خرم آباد ۱۷۵ فقره، کوهدشت ۱۱۱ فقره، بروجرد۶۰ فقره، الیگودرز۴۳ فقره، دورود۳۶ فقره، الشتر۲۹ فقره، ازنا ۱۵ فقره، پلدختر۶ فقره، دلفان یک فقره آرا مثبت صادر گردیده است.

وی با اشاره به رشد ۱۷ درصدی ازدواج افزود: در این مدت چهار هزار و ۶۷۴ واقعه ازدواج در استان ثبت شده که نسبت به مدت مشابه سال قبل ۱۷ درصد رشد داشته است.

مدیرکل ثبت اسناد و املاک لرستان تصریح کرد: همچنین در این مدت ۲۹۴ فقره شرکت تجاری ثبت شده که نسبت به سال گذشته رشد یک درصدی و باثبت ۲۵ فقره موسسات غیر تجاری  رشد۹ درصدی رخ داده است البته در این بازه زمانی  ۳۴  فقره شرکت تجاری منحل گردیده است.

باقری از مختومه شدن دو هزار و ۸۱۰ فقره پرونده اجرایی خبر داد و گفت: در این ایام هزار و ۶۸۴ فقره در دوایر اجرایی اسناد رسمی سطح استان تشکیل گردیده و دو هزار و ۸۱۰ پرونده در اجرای اسنادرسمی استان مختومه شد که رشد۲۶۴ درصدی نسبت به سال قبل داشته است.

وی با اشاره به تبدیل سه هزار و ۹۶۲ فقره اسناد دفترچه ای به تک برگی عنوان کرد: با تعویض سه هزار و ۹۶۲ فقره اسناد مالکیت دفترچه ای به تک برگ شاهد رشد ۵۱ درصدی و صدور چهار هزار و ۲۶۰ فقره اسناد تک برگ به تک برگ رشد ۲۴ درصد را نسبت به مدت مشابه سال قبل داشته ایم.

انتهای پیام/