شرفی گفت: یکی از مهمترین پیامدهای حجاب این است که انسان را در برابر هجمه ها و تبلیغات منفی دشمن محفوظ نگه می دارد.

میلاد شرفی در گفتگو با خبرنگار سفیرافلاک اظهار داشت: از مهمترین برنامه های این ایام، برگزاری مسابقات فرهنگی از جمله مسابقات کتابخوانی است، همچنین ساخت کلیپ، مسابقه بهترین دلنوشته با موضوع حجاب و عفاف، برگزاری دوره تاب آوری اجتماعی در مناطق محروم از دیگر برنامه های این هفته است که در همه شهرهای استان برگزار می شود.

وی افزود: با توجه به شرایط کرونا بسیاری از برنامه ها در فضای مجازی برگزار می شود و شرایط لازم برای برگزاری برخی از برنامه ها به صورت حقیقی وجود ندارد.

مسئول بسیج دانشجویی حجاب را یکی از مهمترین ارزش های اسلامی برشمرد و عنوان کرد: اصل دین به مسئله حجاب توجه ویژه ای دارد و بانوان با حفظ حجاب نمونه ای از یک بانوی تراز انقلاب اسلامی هستند که در دنیا الگو می باشند.

شرفی تصریح کرد: یکی از مهمترین پیامدهای حجاب این است که انسان را در برابر هجمه ها و تبلیغات منفی دشمن محفوظ نگه می دارد و بانوان با رعایت حجاب در این سالها توانسته اند با رعایت شان و منزلت در عرصه های مختلف موفق باشند.

وی فلسفه حجاب را امنیت عنوان کرد و گفت: پوشش کامل و رعایت حجاب امنیت اجتماعی، آرامش، کاهش آسیب ها را به دنبال دارد و فرهنگ و پوشش اسلامی را به دنیا معرفی می کند و نشان داده می شود که تفکرات و توطئه های غرب برای بدحجابی نمی تواند اثرگذار باشد.

انتهای پیام/