حاتمی گفت: دشمنان با تبلیغات بدحجابی، حذف بنیان خانواده را هدف قرار داده اند.

حجت الاسلام حبیب حاتمی در گفتگو با خبرنگار سفیرافلاک اظهار داشت: مسئله حجاب از دو زاویه اعتقادی و اجتماعی قابل بررسی است به طوری که در بُعد اعتقادی رعایت حجاب یک مسئله بین خود فرد و خداوند است و شخصی که حجابش را رعایت می کند اگر با نیت الهی باشد قطعا در تقوا و رشد معنوی وی اثرگذار است.

وی افزود: از نظر اجتماعی، نقش حجاب و عفاف در سلامت جامعه بسیار موثر است و هرچه رعایت حجاب در یک جامعه بیشتر باشد، سلامتی در آن جامعه بیشتر مشهود است اما اگر در جامعه ای بدحجابی رونق داشته باشد آن جامعه زخمی می شود.

مسئول نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه های لرستان با تاکید بر رعایت حریم اجتماعی حجاب و عفاف، تصریح کرد: پایبندی و رعایت اصل مهم حجاب و عفاف سبب می شود تا فرد از برکات و اثراتش بهره مند شود.

حاتمی عنوان کرد: رعایت و توجه به مسئله حجاب حفظ کیان خانواده را در پی دارد اما بی توجهی به این موضوع سبب فروپاشی نهاد خانواده می شود و آسیب هایی نیز از آن نشات می گیرد.

وی با بیان اینکه دشمن به دنبال ضربه فرهنگی به جوامع سالم و اسلامی است، گفت: دشمنان با صرفه هزینه های کلان با نشانه گرفتن حجاب و عفاف، هدفشان حذف بنیان خانواده است که از طریق تبلیغات منفی، سعی در القاء و تحمیل بدحجابی در بین جوانان را دارند.

مسئول نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه های لرستان با اشاره به سخنان شهید حاج قاسم سلیمانی در مورد رعایت حجاب، خاطرنشان کرد: شهید حاج قاسم سلیمانی فرمودند که ارزش حجاب کمتر از خون شهدا نیست و شهدا جان خود را تقدیم کردند تا حجاب کمرنگ نشود و همه باید در راستای عمل به وصیت شهدا و حفظ ارزشهای اسلامی که یکی از آنها رعایت حجاب است، توجه جدی داشته باشند.

انتهای پیام/