حجت‌الاسلام مبلغی گفت: مجوز احداث بیمارستان 64 تخت خوابی رومشکان صادر و جانمایی زمین آن نیز انجام‌شده است.

محمدرضا مبلغی در گفت‌وگو با خبرنگار سفیرافلاک، اظهار داشت: ساختمان مرکز خدمات جامع سلامت شهید هادیان کوهدشت تاکنون پیشرفت مطلوبی داشته است و انتظار داریم که تا ۲ ماه آینده نیز تکمیل و به بهره‌برداری برسد.

وی افزود: درزمینهٔ درمانگاه‌های لیله القدر کوهدشت و بلوران پیگیر تأمین اعتبار مناسب آن هستیم که امیدواریم تا پایان سال جاری تکمیل شوند.

نماینده مردم کوهدشت و رومشکان در مجلس عنوان کرد: با پیگیری‌های صورت گرفته ۶۵ میلیارد ریال اعتبار به درمانگاه شهر گراب اختصاص‌یافته و این درمانگاه که سال‌ها در مرحله اسکلت باقی‌مانده بود تا پایان امسال تکمیل می‌گردد.

وی تصریح کرد: در شهرستان رومشکان نیز درمانگاه سوری تا چند ماه آینده تکمیل‌شده و درمانگاه رومیانی نیز که ۲۵ میلیارد ریال اعتبار دارد تا پایان سال تکمیل خواهد شد.

مبلغی گفت: آزمایشگاه رومشکان ۴۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد و توسط دانشگاه علوم پزشکی لرستان ۶۰ میلیارد ریال اعتبار به آن اختصاص داده‌شده است.

نماینده مردم کوهدشت و رومشکان در مجلس با اشاره به صدور مجوز بیمارستان ۶۴ تختخوابی رومشکان، بیان کرد: جانمایی زمین بیمارستان مشخص‌شده و در این زمینه برای احداث آن، به دنبال تأمین ردیف اعتبار مناسب دولتی و هم‌چنین اعتبار از طرف خیرین گرامی هستیم تا این بیمارستان ساخته شود، چراکه مردم عزیز رومشکان با مشکلات و سختی‌هایی مواجه هستند و برای برخی کارهای درمانی به شهرهای اطراف مراجعه می‌کنند.

انتهای پیام/