نورالحسینی نوشت: با مدیریت غلط و دشمنانه، آب را ازهرجهت بر روی مردم بسته‌اید آنگاه در میان استخر ویلاهایتان، روضه العطش می‌خوانید؟!

به گزارش سفیرافلاک، وقتی‌که اسم احمد الحسن برده می‌شود ذهن‌ها به سمت احمدالحسن الیمانی که با حمایت سرویس‌های جاسوسی دنیا مخصوصاًMI6 انگلستان خود را بسترساز ظهور معرفی کرده می‌رود؛ اما این بار صحبت از احمدالحسن مصطفوی است، سلبریتی تازه به دوران رسیده و یادگاری که سال‌هاست خون‌دل حضرت امام(ره) است.

او به نشانه دفاعی ساختگی از مردم خوزستان کاریکاتور رسانه‌های دشمن با این مضمون که جواب العطش آب است را توییت کرده است.

حال جای این سؤال مطرح است که آقایان مدعی، چه کسی صدای العطش مردم را درآورده است؟! و در زمان کدام دولت فریاد العطش مردم بلند شده است؟!

آیا در این هشت سال، مدیران باب دل شما و حامیان اصلاحات برنامه‌ای جز بلند شدن صدای مردم داشتند؟! که امروز دنبال جواب هستید؟

ادعای شما اصلاح‌طلب‌ها و سلبریتی های حراف و پرمدعا در رابطه با محرومیت خوزستان، همچون مجلس روضه‌ کاخ یزیدیان است؛ با مدیریت غلط و دشمنانه، آب را ازهرجهت بر روی مردم بسته‌اید آنگاه در میان استخر ویلاهایتان، روضه العطش هم می‌خوانید؟!

 مردم هشت سال است که ایستاده و در سنگر مقاومت‌اند و به تبعیت از مکتب سرور شهیدان حضرت امام حسین (ع) لب‌تشنه و عزتمندانه جان می‌دهند اما ذلیلانه جلوی هر اجنبی دست دراز نمی‌کنند.

در آخر، آقای یادگار، شما بیشتر مواظب باشید تا با طناب پوسیده استکبار به قعر چاه سقوط نکنید!

انتهای پیام/

  • نویسنده : سید مجتبی نورالحسینی، کارشناس مسائل سیاسی