گودرزی گفت: اگر نگاه راهبردی به ظرفیت ها داشته باشیم می توانیم از موانع عبور کنیم و راه حل همه مشکلات، امید است.

عباس گودرزی در گفتگو با خبرنگار سفیرافلاک، اظهار داشت: همه ما مسئولین محکوم به خدمت هستیم و چله اول انقلاب را با افتخار پشت سر گذاشتیم و گام دوم انقلاب را مستحکم تر در مسیر انقلاب حرکت می کنیم که یک مجلس انقلابی و یک دولت جوان و در تراز انقلاب و دستگاه قضا، با این مقاومت و ایستادگی مردم حقیقتا محکوم به خدمت هستیم و باید از همه ظرفیتها برای خدمت رسانی به مردم استفاده کرد.

وی با اشاره به حضور مردم در صحنه افزود: مردم در انتخابات بازهم به صحنه آمدند و تکلیف خود را به انقلاب ادا کردند و امروز ما هستیم که باید تکلیف خود را در راستای خدمت به مردم ادا کنیم.

نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: ایران دارای ظرفیت های بسیار زیاد است، هفت درصد ذخایر معادن دنیا در ایران است و ۳۰۰ میلیون بازار کشور همسایه را داریم اما با وجود ظرفیت های مختلف، در دیپلماسی اقتصادی ضعیف عمل شده است.

گودرزی با بیان اینکه عده ای تلاش دارند که وانمود کنند جمهوری اسلامی ایران به بن بست رسیده گفت: این افراد اکنون مایوس شده اند و مسیرشان را تغییر داده و از راه دیگری تردید و شبهه در دل مردم ایجاد می کنند در حالی که چند سال پیش بود که پمپاژ می کردند در فضای دنیا که انقلاب اسلامی ایران به بن بست رسیده و ایران چهل سالگی خود را نمی بیند ولی به کوری چشم دشمنان هم چهل سالگی انقلاب را دیدیم و هم این که مقام معظم رهبری برنامه ریزی برای گام دوم انقلاب را بیان کردند.

وی بیان کرد: علیرغم تلاش دشمنان برای اینکه وانمود کنند جمهوری اسلامی ایران به بن بست رسیده اما بن بست در دل و ذهن این افراد است و در کشور ما بن بستی وجود ندارد بلکه با وجود تمام قابلیت های شایسته ای که در کشور وجود دارد می توانیم مشکلات را پشت سر بگذاریم  و لزوم این کار این است که موانع کوچک را بزرگ نشماریم.

 عضو هیات رئیسه فراکسیون انقلاب اسلامی مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: اگر نگاه راهبردی به ظرفیت ها داشته باشیم می توانیم از موانع عبور کنیم و راه حل همه مشکلات، امید است و این یک امید واقعی است اگرچه دشمن تلاش دارد این امید را از مردم بگیرد ولی آینده روشن است.

گودرزی خاطرنشان کرد: با استقرار دولت سیزدهم که به زودی کابینه خود را معرفی می کند، تفکر انقلابی بر نظام اجرایی کشور حاکم می شود و با دولت انقلابی که تعامل برادرانه با مجلس دارد قطعا بهتر از گذشته مسیر عدالت و پیشرفت را طی می کنیم.

وی اظهار داشت: مشکل ما با جهت گیری های غلط است و نگاهی که چشم بر ظرفیت های داخل ببندد تا دستی از غیب بیرون آید در حالی که با نگاه به ظرفیت های داخل می توان بسیاری از مشکلات را حل کرد.

انتهای پیام/