رشیدیان با اشاره به پتانسیل بسیار خوب ورزش قهرمانی در جوانان کوهدشت، گفت: تکمیل سالن ورزشی چندمنظوره این شهرستان نیازمند تامین اعتبار است.

نعمت اله رشیدیان در گفت‌وگو با خبرنگار سفیرافلاک، اظهار داشت: با توجه به پایان عملیات احداث زمین چمن مصنوعی کوهدشت، این زمین که دارای کیفیتی بسیار بالا است، به‌زودی به بهره‌برداری می‌رسد.

وی افزود: چمن طبیعی ورزشگاه شهید عالیپور کوهدشت نیز چون بسیار قدیمی است، تعویض و با روش‌های جدید کشت و زهکشی خواهد شد و در این فاصله نیز تمرینات ورزشی فوتبال، به چمن مصنوعی منتقل می‌شود.

رئیس اداره ورزش و جوانان کوهدشت عنوان کرد: درزمینهٔ سکوی تماشاگران زمین فوتبال ورزشگاه عالیپور تا پایان سال جاری مرحله نمای بیرونی و نصب صندلی انجام می شود و همچنین سال بعد نیز به‌طور کامل تکمیل خواهد شد.

وی تصریح کرد: سالن چندمنظوره ورزشی و دو هزارنفره کوهدشت که به نوع خود در سطح استان و غرب کشور نمونه است، الآن در حال عملیات نصب سوله است و امیدواریم با تزریق اعتبار تکمیل شود.

رشیدیان با اشاره به پتانسیل بسیار خوب ورزش قهرمانی در جوانان کوهدشت، گفت: با احداث این سالن چندمنظوره، ظرفیت مناسبی برای برگزاری اردوهای تیم ملی در این شهرستان فراهم خواهد شد.

انتهای پیام/