«سرهنگ عبدالرحمن فرج‌الهی» به‌عنوان فرمانده جدید سپاه شهرستان سلسله منصوب شد.

به گزارش سفیرافلاک، ظهر امروز با حضور فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان و جمعی دیگر از مسئولان، مراسم تکریم و معارفه فرمانده جدید سپاه الشتر برگزار شد.

در این مراسم «سرهنگ عبدالرحمن فرج‌الهی» به‌عنوان فرمانده جدید سپاه شهرستان سلسله منصوب و از زحمات «سرهنگ محمود یوسفوند» تقدیر به عمل آمد.

سردار مرتضی کشکولی، در این مراسم اظهار داشت: انقلاب اسلامی پس از بعثت پیامبر اکرم (ص) بزرگ‌ترین رستاخیز بود، این انقلاب با تمام انقلاب‌هایی که در سطح‌ دنیا رخ داد کاملاً متفاوت بوده و دو محور دین‌مداری و مردمی بودن از شاخص‌های بی‌نظیر آن است.

وی افزود: جمهوری اسلامی مولود انقلاب اسلامی است و وظیفه سپاه پاسداران، ولایی بودن و خادم ملت بودن است.

فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان با اشاره به آزادی بیان در نظام جمهوری اسلامی ایران، عنوان کرد: نقد اجتماعی و سیاسی در محافل دانشگاه، حوزه، ادارات و سطح جامعه قابل‌رؤیت است.

وی تصریح کرد: مجلس شورای اسلامی درزمینهٔ صیانت از فضای مجازی مصوبه‌ای را در مجلس تصویب کرد و یکی از نکات مهم آن بسته شدن راه نفوذ بر دشمنان انقلاب است، ولی متأسفانه ضدانقلاب‌ها هیاهو و شلوغ‌کاری ایجاد کردند که موجب یک موج منفی در بین جامعه شد.

سردار کشکولی بیان کرد: سپاه پاسداران مانند دولت‌های گذشته به دولت جدید کمک خواهد کرد و تمام تلاش خود را خواهیم کرد که مردم را از فشارهای اقتصادی و معیشتی نجات دهیم.

فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان با اشاره به فعالیت‌های جهادی سپاه لرستان در نقاط محروم، گفت: حدود ۷۰۰ میلیارد ریال برای کارهای جهادی شهرستان الشتر تخصیص داده‌شده است که درزمینهٔ آب‌رسانی و مسائل مربوط به کشت‌های آبی است.

انتهای پیام/