حجت‌الاسلام سرلک گفت: برنامه‌های فرهنگی در کشور باانگیزه خوبی انجام می‌گیرد و برای رشد کردن باید اولویتمان فرهنگ باشد.

به گزارش سفیرافلاک، حجت‌الاسلام علی لرستانی صبح امروز در دیدار با رئیس جدید اداره تبلیغات الیگودرز، اظهار داشت: برنامه‌های فرهنگی در کشور باانگیزه خوب انجام می‌گیرد ولی بایستی با همدلی و انسجام بیشتر اهداف و آرمان‌های امام راحل و شهدا و مخصوصاً دستاوردهای انقلاب و فرمایشات مقام معظم رهبری در میان نسل‌های کنونی و آینده با بهترین شکل ممکن انجام بگیرد.

وی افزود: سازمان تبلیغات اسلامی از بدو تأسیس برکات زیادی خصوصاً درزمینهٔ فعالیت‌های فرهنگی، تبلیغی، دینی، برگزاری کلاس‌های قرآن، آموزش احکام و اصول عقاید فعالیت چشمگیری داشته است.

مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه سپاه الیگودرز عنوان کرد: هر دو نهاد تبلیغات اسلامی و سپاه ناحیه شهرستان، کما فی السابق در اجرای طرح‌های فرهنگی مشارکت و همکاری خواهند داشت.

معمار کبیر انقلاب اسلامی تحولی عظیم در جهان ایجاد کرد

حجت‌الاسلام حسین سرلک رئیس جدید اداره تبلیغات اسلامی الیگودرز ضمن تقدیر و تشکر از حمایت‌های همه‌جانبه سپاه شهرستان از برنامه‌های فرهنگی، اظهار داشت: معمار کبیر انقلاب اسلامی تحولی عظیم در جهان ایجاد کرد که وظیفه ما تداوم حرکت انقلابی آن بزرگوار و تبیین اندیشه‌های تابناک او برای نسل جوان است.

وی افزود: برای تحقق این امر مهم باید مجموعه نیروهای انقلابی و مرتبط با سازمان تبلیغات اسلامی با درک مسئولیت مهم و تأثیرگذار در ماندگاری نظام و انقلاب حداکثر تلاش و کوشش خود را در مسئولیت‌های محوله انجام دهند.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی الیگودرز عنوان کرد: بایستی از ظرفیت و دریای بیکران بسیج و شجره طیبه صالحین در جهت پیشبرد اهداف انقلاب استفاده شود.

انتهای پیام/