مرادی گفت: 8 مجوز ایجاد صنایع تبدیلی و غذایی طی سال جاری در استان صادر شد.

به گزارش سفیر افلاک به نقل از روابط عمومی جهاد کشاورزی لرستان احمد مرادی اظهار داشت: از سرمایه گذارانی که شرایط لازم برای سرمایه گذاری دربخش توسعه صنایع تبدیلی وغذایی را داشته باشند حمایت همه جانبه می شود و بر این باور هستیم حمایت و همکاری با افراد سرمایه گذار سبب توسعه اقتصاد پایدار استان می شود.

وی افزود: از ابتدای سالجاری تا کنون مدیریت صنایع تبدیلی وغذایی سازمان جهاد کشاورزی استان لرستان در راستای توسعه سرمایه ‌گذاری و ایجاد طرح های صنایع تبدیلی و غذایی درسطح استان ۲۳ مورد موافقت اصولی، هشت فقره جواز تاسیس، ۹ فقره تمدید جواز تاسیس و سه واحد طرح صنایع تبدیلی و غذایی را صادر و به بهره برداری برساند.

مدیرصنایع تبدیلی وغذایی سازمان جهادکشاورزی لرستان تصریح کرد: طرح های اجرایی حوزه صنایع تبدیلی وغدایی سبب کاهش ضایعات، جذب مواد اولیه، ایجاد زمینه صادرات و توسعه اشتغال فصلی و تکمیل زنجیره های تولیدی می شود و این مهمترین اهداف ایجاد این صنایع در استان می باشد.

مرادی عنوان کرد: با حمایت و همکاری سایر دستگاهها و مشارکت بخش خصوصی و استفاده از مدیریت زمان شاهد توسعه صنایع و فرآورده های محصولات کشاورزی و افزایش تولیدات در سطح استان خواهیم بود.

انتهای پیام/