سرهنگ امیری گفت: در راستای کمک به کادر درمان در پیک جدید کرونا، 15 پزشک و پرستار جهادی سپاه به بیمارستانهای لرستان اعزام شدند.

سرهنگ مصطفی امیری در گفتگو با خبرنگار سفیرافلاک اظهار داشت: در پی شیوع بیماری کرونا و افزایش تعداد مبتلایان کرونا در استان، طبق تقاضای دانشگاه علوم پزشکی ۱۵ نفر از پزشکان و پرستاران جهادی سپاه به بیمارستانها اعزام شدند.

وی افزود: این کار با هدف کمک به کادر درمان و خدمت به بیماران انجام شده و هرآنچه دانشگاه علوم پزشکی از نظر نیروی انسانی، تجهیزات و امکانات نیاز داشته باشد، این آمادگی را داریم که در اختیار آنها قرار گیرد تا بتوانند به مردم خدمت رسانی کنند.

معاون درمان سپاه لرستان تصریح کرد: متاسفانه در این پیک از بیماری، ویروس با قدرت بیشتری در حال انتشار و انتقال است و عدم رعایت پروتکل های بهداشتی سبب شده تا آمار ابتلا، بستری و مرگ و میرهای کرونایی افزایش یابد.

سرهنگ امیری با اشاره به مراکز تجمیعی واکسیناسیون خاطرنشان کرد: سپاه استان آمادگی ایجاد ۱۶ مرکز تجمیعی را برای تسریع در روند واکسیناسیون دارد که تاکنون تعدادی فعال شده و خوشبختانه روند تزریق واکسن کرونا تسریع یافته است.

وی بیان کرد: طبق نیاز دانشگاه علوم پزشکی تعداد مراکز، تجهیزات و نیروی انسانی افزایش می یابد و تلاش می شود تا با این اقدامات و خدمات شاهد کاهش شیوع ویروس کرونا باشیم.

انتهای پیام/