آشتاب گفت: مهدکودک‌ها، تالارها، پارک‌های آبی و شهربازی‌ها که پیش از این مشمول برخورداری از تسهیلات کرونایی نبوده‌اند مطابق دستورالعمل جدید می‌توانند تسهیلات دریافت کنند.

علی آشتاب در گفت‌وگو با خبرنگار سفیرافلاک، اظهار داشت: مشاغل و کسب و کارهای به شدت آسیب‌دیده از کرونا نظیر مهدکودک‌ها، تالارها، پارک‌های آبی و شهربازی‌ها که پیش از این مشمول برخورداری از تسهیلات کرونایی نبوده‌اند مطابق دستورالعملی از سوی ستاد ملی کرونا مشمول برخورداری از تسهیلات می‌باشند.

وی افزود: بازپرداخت اقساط این تسهیلات توسط مشاغل و بنگاه‌ها اعم از تسهیلات کرونایی قبلی و یا تسهیلات جدید، تا پایان شهریور ماه ۱۴۰۰ امهال می‌شود.

مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی لرستان عنوان کرد: با همکاری دستگاههای اجرایی و بانکهای عامل استان تاکنون به ۲۱ هزار و ۱۶ پرونده با حفظ اشتغال ۲۴ هزار و ۶۳۷ نفر بالغ بر ۱۹۵ میلیارد تومان تسهیلات پرداخت شده است.

وی با بیان اینکه تعاونی‌های بروجرد در رقابت با تعاونی‌هایی که در استان وجود دارد معمولا رتبه اول را دارند، خاطرنشان کرد: قصد داریم به تعاونی‌هایی که با مشکل سرمایه در گردش مواجه هستند تسهیلات کم بهره‌ ۱۲ درصدی واگذار کنیم تا کمکی به گردش مالی این تعاونی‌ها شود.

انتهای پیام/