امیری گفت: دولت جدید سبب رویش جوانه امید در دل مردم می شود و با مدیریت جهادی و انقلابی مشکلات را حل می کند.

امیر علی حیدر امیری در گفتگو با خبرنگار سفیرافلاک، اظهار داشت: دولت جدید، تجلی اراده مردم است و این دولت با تمام دولت های قبلی متفاوت بوده و با مدیریت جهادی، تکیه بر توان داخلی، اعتماد به جوانان و مردم می تواند اقدامات قابل توجهی را انجام دهد.

وی افزود: مردم در واقع از هشت سال مدیریت لیبرالی خسته شده بودند، افرادی بدون تعهد و افرادی که تلاش می کردند نظرات و تفکرات غرب را در کشور اجرا کنند سبب ناامیدی در بین مردم شده بود که منویات مقام معظم رهبری و روشنگری افسران جنگ نرم سبب شد تا میزان مشارکت مردم در انتخابات برای روی کار آمدن یک دولت انقلابی افزایش یابد.

تحلیلگر مسائل سیاسی غرب آسیا تصریح کرد: دولت جدید تلاش دارد تا امید در دل مردم دوباره جوانه بزند و آینده ای روشن پیش رو باشد و این دولت باید نشان دهد که اعتماد به منابع داخلی چه نتیجه ای دارد و سبب شکوفایی اقتصادی می شود.

امیری با اشاره به تجربه اعتماد به غرب گفت: رهبر معظم انقلاب اسلامی ایران بارها فرمودند که غرب قابل اعتماد نیست، غرب هیچگاه در تعهدات و وعده های خود صادق نبوده و به حرف هایشان پایبند نیستند اما در دولت گذشته، خوردن چوب اعتماد به غرب، معطلی و از دست رفتن فرصت ها بود که به جای مدیریت انقلابی و جهادی، سعی کردند تا مدیریتی لیبرالی داشته باشند.

وی بیان کرد: ملت ایران، ملتی است که سالهاست در برابر بیگانگان و زورگویان ایستاده است، در هشت سال دوران دفاع مقدس با همه توان و با نثار جان خود نشان دادند که برای حفظ ارزشها و انقلاب ایستاده اند و طی هشت سال گذشته، اسیر اعتماد به غرب و تفکر لیبرالی سبب فرصت سوزی شد.

تحلیلگر مسائل سیاسی غرب آسیا خاطرنشان کرد: باید نشان داد که اعتماد به غرب چه نتیجه ای داشت و در مقابل آن اعتماد به نیروی داخل و ظرفیت ها چه نتیجه ای دارد و تنها راه حل مشکلات، مدیریت جهادی و انقلابی است که سبب می شود مشکلات در داخل کشور برطرف گردد.

امیری با بیان اینکه وزارت خارجه چند سال از مسیر اصلی دور شده بود، یادآور شد: وزارت خارجه در این دولت با بازگشت به مسیر اصلی می تواند اقدامات خوبی انجام دهد و مردم قطعا در این دولت جدید و انقلابی، طعم شیرین و حلاوت مدیریت جهادی را خواهند چشید.

انتهای پیام/