عجمی با اشاره به ایجاد اشتغال پایدار برای ۳۰۰ نفر، گفت: ۲۰ هزار اصله نهال مثمر در دهستان کوهدشت شمالی توزیع می‌شود.

سید علی عجمی در گفت‌وگو با خبرنگار سفیرافلاک، اظهار داشت: تشکل جهادی مردم‌نهاد فاطمیون کوهدشت در راستای فعالیت‌های جهادی و عام‌المنفعه در حوزه اجتماعی و سیاسی در ابتدای سال ۱۴۰۰ شروع به فعالیت نمود.

وی با اشاره به اهمیت محرومیت‌زدایی در مناطق محروم، افزود: توزیع شش هزار نهال مثمر، حمایت از ۲۰۰ خانواده کم‌بضاعت و محروم، توزیع ۴۰۰ بسته معیشتی و بهداشتی، پیگیری مشکلات آموزشی، شناسایی و حمایت از دانش آموزان محروم برای ادامه تحصیل، پیگیری احداث جاده دسترسی برخی روستاهای دهستان کوهدشت شمالی از مسئولان و … ازجمله اقدامات پنج ماهه نخست سال جاری بوده است.

مسئول تشکل جهادی مردم‌نهاد فاطمیون کوهدشت عنوان کرد: امسال این تشکل جهادی، در راستای رفع محرومیت و ایجاد اشتغال پایدار برای ۳۰۰ نفر، اقدام به توزیع و کاشت ۲۰ هزار اصله نهال مثمر در دهستان محروم کوهدشت شمالی با توجه به آب مناسب و پتانسیل مطلوب این منطقه خواهد کرد.

وی تصریح کرد: همچنین امسال از مسئولان پیگیر اخذ تسهیلات اشتغال‌زایی برای ۱۰۰ نفر از اهالی دهستان کوهدشت شمالی خواهیم بود که دارای مدرک زنبورداری هستند و با توجه به شرایط اقلیمی بسیار مطلوب منطقه می توانند در این راستا فعالیت داشته باشند.

عجمی ضمن تقدیر از حمایت های مطلوب نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی، گفت: بنیاد علوی و ادارات جهاد کشاورزی و امور عشایر درزمینهٔ محرومیت‌زدایی در این مناطق روستایی، اعلام آمادگی و همکاری مساعد کرده‌اند.

انتهای پیام/