حجت‌الاسلام سرلک ضمن انتقاد از تغییر نابهنگام رئیس شبکه بهداشت الیگودرز، گفت: بایستی روند واکسیناسیون در این شهرستان تسریع یابد.

 به گزارش سفیرافلاک، حجت‌الاسلام مهدی سرلک ظهر امروز در جلسه ستاد مدیریت بیماری کرونا در الیگودرز، اظهار داشت: اقدام دانشگاه علوم پزشکی را در تغییر مدیریت شبکه بهداشت و درمان الیگودرز با توجه به شرایط حاد این بیماری در سطح شهرستان صحیح نمی‌دانیم و به آن انتقاد داریم، اکنون زمان این تغییر و تحول نبود، امیدواریم مسئول جدید در حل مشکلات موفق باشد.

وی افزود: اگرچه در کنترل مراسم عروسی و ترحیم خیلی موفق نبودیم، ولی بااین‌حال بایستی در کنترل مراسم ترحیم‌ها توجه بیشتری شود.

امام‌جمعه الیگودرز با بیان اینکه مخالف تعطیلی بازار هستیم زیرا تأثیری در گسترش کرونا ندارد، عنوان کرد: اصحاب رسانه نقش مهمی در همه‌ موضوعات دارند و انتظار داریم این نقش همچنان پررنگ ایفا شود.

ماشاءالله نعمتی فرماندار شهرستان الیگودرز نیز در این جلسه اظهار داشت: شهرستان الیگودرز در وضعیت حاد کرونایی قرار دارد، در صورت تکرار نقض دستورالعمل‌های بهداشتی توسط گروه‌های متخلف صنفی، مجوز کسب آن‌ها باطل می‌شود.

وی افزود: علیرغم اینکه رسانه‌ها بازوی مهم و تأثیرگذاری در آگاهسازی مردم نسبت به این بیماری هستند، اما برخی از آن‌ها هنوز حمایتی نداشته‌اند.

 فرماندار الیگودرز عنوان کرد: نظارت‌ها همچنان با جدیت ادامه خواهد داشت و بایستی روند واکسیناسیون مردم نیز با شدت بیشتری انجام گیرد.

انتهای پیام/