بهاروند گفت: با توجه به بستری 85 بیمار، در حال حاضر ظرفیت بستری بیماران کرونایی در بیمارستان تامین اجتماعی خرم آباد تکمیل شده است.

امین بهاروند در گفتگو با خبرنگار سفیرافلاک اظهار داشت: با افزایش تعداد بیماران کرونایی و شیوع بیماری، در حال حاضر ۸۵ بیمار کرونایی در بیمارستان تامین اجتماعی خرم آباد بستری و تحت درمان قرار دارند.

وی افزود: علاوه بر بستری این بیماران، ۷۰ پرونده موقت در بیمارستان برای بیماران کرونایی که وضعیت بهتری دارند تشکیل شده که این بیماران روزانه با مراجعه به بیمارستان خدمات درمانی و دارویی را دریافت می کنند و در منزل بستری می باشند.

مدیر درمان تامین اجتماعی لرستان تصریح کرد: ظرفیت بستری بیماران کرونایی در این بیمارستان تکمیل شده و مابقی بخش ها به بیماران اورژانسی اختصاص دارد.

بهاروند با اشاره به هزینه دارویی بیماران کرونایی عنوان کرد: از ابتدای سال جاری تاکنون فقط پنج میلیارد تومان برای هزینه یک قلم از داروهای تزریقی مورد نیاز این بیماران هزینه شده است.

وی بیان کرد: کمبود دارو برای این دسته از بیماران وجود ندارد و همه خدمات مورد نیاز درمانی و دارویی در اختیار این افراد قرار می گیرد.

انتهای پیام/