حیدری با اشاره به تدوین بانک اطلاعاتی هزار نفر از محرومان، گفت: مراسم عزاداری امام حسین (ع) ویژه بانوان در مصلی الغدیر خرم‌آباد برگزار می‌شود.

میثاق حیدری در گفت‌وگو با خبرنگار سفیرافلاک، اظهار داشت: موسسه تحلیلی، فرهنگی افق ظهور از سال ۹۶ راه‌اندازی شد، شاکله اعضای این موسسه، نخبگان حوزوی، دانشگاهی، فارغ‌التحصیلان و بسیجیان خودجوش از بین بانوان استان و شهرستان خرم‌آباد هستند که در بخش‌های مختلف گروه جهادی و هیئت فرهنگی، مذهبی افق ظهور فعالیت دارند.

وی افزود: با کمک گروه جهادی و هیئت فرهنگی موسسه، بانک اطلاعاتی هزار نفر از نیازمندان محلات فقیرنشین و حاشیه شهر خرم‌آباد آماده‌شده است و در مناسبت‌های مختلف در حد بضاعت با همکاری ستاد اجرایی فرمان امام (ره) و سپاه، بسته‌های حمایتی برای خانواده‌های نامبرده تهیه و توزیع می‌شود.

مدیر موسسه تحلیلی، فرهنگی اُفق ظهور در خرم‌آباد عنوان کرد: از تاریخ پنجم محرم تا روز عاشورای حسینی، از ساعت ۱۰ صبح تا ۱۱ و نیم، مراسم عزاداری سرور شهیدان حضرت امام حسین (ع) و ۷۲ تن از یاران باوفای ایشان، ویژه بانوان و با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی در مصلی الغدیر خرم‌آباد برگزار می‌شود.

وی تصریح کرد: هیئت فرهنگی مذهبی افق ظهور با مجوز سازمان تبلیغات اسلامی لرستان ابعاد گسترده‌ای از فعالیت‌های فرهنگی با جامعه هدف بانوان مرکز استان را آغاز کرده است.

حیدری با اشاره به گسترش دامنه فعالیت موسسه، خاطرنشان کرد: اعضای هیئت در مناسبت‌های مختلف فرهنگی، مذهبی و مقابله و جبران آسیب‌های حاصل از حوادثی همچون سیل، زلزله و کرونا و کمک‌های مؤمنانه شبانه‌روز پای‌کار بودند.

انتهای پیام/