خودنیا با اشاره به کشف 3 هزار رمز ارز غیرمجاز در لرستان، گفت: کلیه مشترکین خانگی برق بیمه هستند.

فریدون خودنیا در گفت‌وگو با خبرنگار سفیرافلاک با اشاره به کشف ۳ هزار رمز ارز غیرمجاز، اظهار داشت: ۲۱۰ میلیارد ریال جریمه برای مالکین این دستگاه‌ها در نظر گرفته‌ایم.

وی افزود:۶۰۰ مگابایت ظرفیت برقی لرستان که ۷۵۰ مگابایت آن مصرفی و از طریق نامه به استانداری اعلام کردیم، برای اینکه خلأ ۱۵۰ مگابایتی برق پر شود از طریق مدیریت مصرف صنایع ۱۰۰ مگابایت آن را تأمین کردیم.

مدیرعامل شرکت توزیع برق لرستان عنوان کرد: در قالب طرح شهید عباسپور و با همکاری بسیج نسبت به کشف رمز ارز و برق‌های غیرمجاز و نحوه مدیریت مصرف صحیح اقدامات خوبی با همکاری سپاه حضرت ابوالفضل ع لرستان انجام‌شده است.

وی تصریح کرد: با توجه به گرمای هوا و وضعیت گرمسیری بودن منطقه پلدختر در بیشتر مواقع اعمال برنامه‌های خاموشی را اجرا نکردیم و درزمانی که نیاز ضروری به قطعی بوده اقدام به قطعی برق در بین ساعات ۷ تا ۱۱ ظهر کردیم که گرمای هوا کمتر است.

وی تصریح کرد: افرادی شاید از قطعی برق خسارت ببینند، بر اساس قانون بودجه از طریق وزارت نیرو کلیه مشترکین خانگی برق بیمه‌شده‌اند و افرادی که خسارت‌دیده‌اند می‌توانند به سایت شرکت توزیع برق مراجعه کنند و با ثبت‌نام در قسمت بیمه‌شده نسبت به پرداخت خسارت اقدام کنند.

انتهای پیام/