اسبکوه گفت: میزان رعایت پروتکل های بهداشتی توسط اصناف استان لرستان 60 درصد است.

منوچهر اسبکوه در گفتگو با خبرنگار سفیرافلاک اظهار داشت: میزان رعایت پروتکل های بهداشتی در بین مردم کاهش یافته ولی هم اکنون رعایت پروتکل ها در بین اصناف حدود ۶۰ درصد است که لازم است این میزان رعایت با توجه به شرایط بیماری افزایش یابد.

وی افزود: با توجه به شرایط پیک جدید کرونا، نظارت های بیشتری بر اصناف صورت می گیرد که در این راستا در سطح استان اکیپ هایی برای نظارت تشکیل شده و روزانه بازرسی از بازار را انجام می دهند.

رئیس اتاق اصناف لرستان تصریح کرد: در حال حاضر بازرسی ها صورت می گیرد و به اصنافی که پروتکل های بهداشتی را رعایت نکنند اخطار داده می شود و در بازرسی های بعدی در صورت مشاهده تکرار بی توجهی به پروتکل های بهداشتی، پلمب می شوند.

اسبکوه عنوان کرد: اجرای دقیق مصوبات ستاد کرونا و رعایت دستورالعمل های بهداشتی، از شیوع و گسترش این بیماری جلوگیری می کند.

وی بیان کرد: تلاش می شود تا میزان رعایت دستورالعمل های بهداشتی در اصناف افزایش یابد و در صورت مشاهده بی توجهی به این دستورالعمل ها در سطح بازار برخورد صورت می گیرد.

رئیس اتاق اصناف لرستان گفت: سلامتی مردم در اولویت است و تلاش می شود تا با استمرار گشت ها و رعایت سایر پروتکل ها میزان شیوع و ابتلای این بیماری کاهش یابد.

انتهای پیام/