شیخ پور گفت: در راستای اطعام حسینی در ایام محرم و صفر، 34 هزار بسته معیشتی در بین نیازمندان توزیع می شود.

جلال شیخ پور در گفتگو با خبرنگار سفیرافلاک، اظهار داشت: هر ساله همزمان با فرا رسیدن ایام محرم، طرح اطعام و احسان حسینی اجرا می شود که امسال نیز برای اجرای این برنامه ۱۴۸ آشپزخانه با هم افزایی مراکز نیکوکاری، هیئات مذهبی و موسسات خیریه جهت طبخ غذا و توزیع در بین نیازمندان ایجاد شده است.

وی افزود: برنامه ریزی های لازم صورت گرفته تا در این ایام ۳۲۰ هزار پرس غذای گرم تهیه و در بین خانوارهای نیازمندان توزیع شود.

مدیرکل کمیته امداد لرستان تصریح کرد: همچنین در این ایام ۱۵ هزار بسته بهداشتی و ۳۴ هزار سبد غذایی در بین مددجویان و نیازمندان توزیع خواهد شد.

شیخ پور عنوان کرد: طرح اطعام حسینی از ابتدای محرم آغاز شده و تا پایان ماه صفر ادامه دارد که در این ایام نیز علاوه بر کمک خیرین، نذورات مردمی هم جمع آوری و در قالب تهیه بسته غذایی و یا طبخ غذای گرم در بین نیازمندان توزیع می شود.

وی با اشاره به رعایت پروتکل های بهداشتی برای تهیه بسته های غذایی، گفت: برای تهیه غذای گرم و یا بسته های معیشتی همه پروتکل ها و دستورالعمل های بهداشتی رعایت می شود.

مدیرکل کمیته امداد لرستان خاطرنشان کرد: خیرینی که تمایل دارند در طرح اطعام حسینی با هدف کمک به نیازمندان مشارکت کنند می توانند کمک های خود را از طریق دفاتر کمیته امداد و مراکز نیکوکاری سراسر استان تحویل دهند.

انتهای پیام/