گودرزی گفت: در فهرست وزرای پیشنهادی دولت جدید، جوانی و تجربه کنار هم جمع شده است.

عباس گودرزی در گفتگو با خبرنگار سفیرافلاک با اشاره به اعلام فهرست کابینه جدید دولت سیزدهم، اظهار داشت: آیت اله رئیسی، رئیس جمهور کشور فهرست کابینه را اعلام کردند که یکی از ویژگی های کابینه معرفی شده این است که جوانی و تجربه در کنار هم جمع شده اند.

وی افزود: در بین وزرای پیشنهادی، از گروه های سنی مختلف استفاده شده که در واقع از نیروی جوان به عنوان نماد توان، اراده و پویایی؛ همچنین از افراد پیشکسوت به عنوان نیروهای با تجربه و دارای سوابق روشن معرفی شده است.

عضو هیات رئیسه فراکسیون انقلاب اسلامی مجلس تصریح کرد: آنچه مطرح است اینکه با وجود اراده مجلس برای تعامل حداکثری و برادرانه با دولت جهت تسریع در شکل گیری دولت جدید و آغاز به کار رسمی فعالیت ها، تعداد زیادی از وزرای پیشنهادی احتمال رای آوردن بالایی دارند که در این راستا جلسات بررسی صلاحیت وزرای پیشنهادی از روز شنبه در کمیسیون های تخصصی مجلس برگزار می شود.

گودرزی خاطرنشان کرد: همچنین فراکسیون انقلاب اسلامی، نشست هایی را با وزرای پیشنهادی برگزار خواهد کرد و در جهت طرح مسائل مختلف و بررسی صلاحیت کابینه، جلساتی در خانه ملت برگزار می شود.

وی با اظهار امیدواری مبنی بر اینکه با تشکیل کابینه جدید، شاهد حرکت جهادی در جهت رفع مسائل و مشکلات خواهیم بود، گفت: امیدواریم با تشکیل کابینه جدید شاهد پویایی و تحرک در نظام اجرایی کشور و همچنین حرکت جهادی در راستای رفع مسائل و مشکلات و گره گشایی در امور اقتصادی و معیشتی مردم باشیم.

نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: البته نباید فراموش کرد که مشکلات زیادی ناشی از کم کاری ها و ترک فعل های گذشته وجود دارد که می طلبد با استفاده از همه ظرفیت ها و با برنامه ریزی کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت این مشکلات را پشت سر گذاشت.

انتهای پیام/