مختوایی گفت: 320 متقاضی مسکن ملی در شهرهای زیر 100 هزار نفر لرستان، نسبت به واریز وجه اقدام کردند.

رضا علی مختوایی در گفتگو با خبرنگار سفیرافلاک، اظهار داشت: اجرای طرح مسکن ملی در شهرهای زیر ۱۰۰ هزار نفر جمعیت به بنیاد مسکن واگذار شده که در این راستا اجرای این طرح آغاز شد.

وی افزود: در برخی از شهرها مشکل جانمایی و تامین زمین وجود داشت که اقداماتی برای رفع این مشکل صورت گرفت و در تعدادی از شهرها با جانمایی، هم اکنون عملیات ساخت آغاز شده است.

معاون مسکن شهری بنیاد مسکن انقلاب اسلامی لرستان تصریح کرد: در پلدختر زمین مورد نظر جانمایی شده و ۱۰۸ نفر برای این طرح ثبت نام کرده و هم اکنون کار ساخت هشت واحد که متقاضیان اقدام به واریز وجه کرده بودند، آغاز شده است.

مختوایی عنوان کرد: در الشتر نیز کار ساخت برای هشت متقاضی آغاز شده است، همچنین در ازنا هزار و ۲۰۰ نفر متقاضی مسکن ملی بودند که از این تعداد ۹۵۰ نفر شرایط لازم را داشتند و تاکنون ۲۹ نفر اقدام به واریز وجه کرده اند و جانمایی زمین برای ساخت نیز انجام شده است.

وی بیان کرد: در نورآباد ۷۸ هکتار زمین برای مسکن ملی در نظر گرفته شده و تاکنون ۲۸۰ نفر از متقاضیان واریز وجه داشته اند.

معاون مسکن شهری بنیاد مسکن انقلاب اسلامی لرستان گفت: در مجموع در شهرهای زیر ۱۰۰ هزار نفر تاکنون ۳۲۰ نفر از استان متقاضیان مسکن ملی هستند که اقدام به واریز وجه کرده و کار ساخت منازل آنها آغاز شده است.

انتهای پیام/