ویسکرمی با اشاره به بی‌توجهی دولت روحانی در مدیریت کرونا، گفت: دولت جدید، دست مافیای دارو و سودگران این بازار را کوتاه کند چرا که این افراد با سودجویی و منفعت طلبی با جان مردم بازی می‌کنند.

مهرداد ویسکرمی در گفتگو با خبرنگار سفیرافلاک اظهار داشت: برای کنترل و مدیریت بیماری کرونا باید به ابعاد مختلفی توجه داشت که یک بُعد از آن، کنترل بیماری توسط مردم است که می توانند با رعایت پروتکل های بهداشتی، استفاده از ماسک و سایر موارد بهداشتی از شیوع و انتشار بیماری جلوگیری نمایند.

وی افزود: در اواخر دولت گذشته و در روزهای آخر کم کاری هایی برای مدیریت و کنترل بیماری صورت گرفت در صورتی که مسئولان باید تا هر زمانی که مسئولیت دارند، این وظیفه را به خوبی انجام دهند و نباید آن را رها کنند.

نماینده مردم خرم آباد در مجلس شورای اسلامی با اشاره به مافیای دارو تصریح کرد: دولت جدید، دست مافیای دارو و سودگران این بازار را کوتاه کند چرا که این افراد با سودجویی و منفعت طلبی با جان مردم بازی می‌کنند.

ویسکرمی بیان کرد: با توجه به اینکه این ویروس هر روز جهش های مختلفی دارد و شیوع این بیماری گسترده تر می شود لازم است که همه مردم و مسئولان همکاری لازم را داشته باشند تا بتوان خدمات لازم را به بیماران کرونایی از قبیل دارو و درمان ارائه داد.

وی بیان کرد: رعایت پروتکل های بهداشتی از طرف مردم و مدیریت بیماری از سوی مسئولین می تواند جلوی طغیان بیماری کرونا را بگیرد.

انتهای پیام/