اسبکوه با بیان اینکه ۲۵ واحد صنفی متخلف در خرم‌آباد پلمب شد، گفت: 6 اکیپ بر بازار لرستان نظارت می‌کند و در صورت مشاهده هر گونه تخلف بهداشتی اخطار داده می‌شود.

منوچهر اسبکوه در گفتگو با خبرنگار سفیرافلاک، اظهار داشت: با توجه به شرایط کرونا، بازدیدهای مستمری از اصناف صورت می گیرد تا در صورت مشاهده هر گونه تخلف بهداشتی اخطارهای لازم داده شود.

وی افزود: طی هفته گذشته ۳۶۷ بازدید از اصناف خرم آباد صورت گرفت که به ۱۲۵ واحد صنفی که دارای مشکلات بهداشتی بودند، اخطارهای لازم داده شد.

وی با اشاره به پلمب ۲۵ واحد صنفی، عنوان کرد: از این تعداد سه تالار پذیرایی، ۱۳ رستوران و ۹ واحد صنفی دیگر به دلیل بی توجهی به پروتکل های بهداشتی و همچنین بی توجهی به اخطارهای ارائه شده پلمب شد.

رئیس اتاق اصناف لرستان تصریح کرد: علاوه بر این نیز هفت نفر از صاحبان اصنافی که اقدام به باز کردن پلمب بدون مجوز کرده بودند به مراجع قضایی معرفی شدند.

اسبکوه با اشاره به محدودیت های جدید کرونایی، خاطرنشان کرد: از فردا فقط مشاغل گروه یک مجاز به فعالیت می باشند که صاحبان این مشاغل توجه داشته باشند فعالیت آنها باید با رعایت پروتکل های بهداشتی باشد که در این راستا شش اکیپ بر بازار نظارت می کند و در صورت مشاهده هر گونه تخلف بهداشتی اخطار داده می شود.

انتهای پیام/