خادمی گفت: با توجه به شرایط کرونا، تمامی امکانات برای مهار بیماری کرونا در لرستان تمهید شده است.

به گزارش سفیرافلاک، سید موسی خادمی در جلسه ستاد استانی مقابله با بیماری کرونا اظهار داشت: با تمهیدات اندیشیده شده، دستگاه های اجرایی استان تجهیزات و امکانات مورد نیاز را برای مهار بیماری فراهم نموده و به موازات آن نیروی انتظامی استان نیز طبق دستورالعمل ابلاغی از ورود خودروها با پلاک غیر بومی به استان جلوگیری می کند.

وی افزود: با در نظر گرفتن اعلام تعطیلی در کشور تا شنبه آتی، تمامی دستگاه های اجرایی و بانک های استان در این مدت فعالیت نخواهند داشت اما مراکز درمانی و دستگاه های خدمات رسان کمافی السابق ادامه فعالیت خواهند کرد.

استاندار لرستان تصریح کرد: در حال حاضر در بیمارستان ها و مراکز درمانی استان به لحاظ تجهیزات، دارو و تخت مشکلی وجود ندارد اما اگر روند ابتلا به بیماری صعودی باشد شرایط برای ارائه خدمات به بیماران سخت تر خواهد شد و امکانات موجود پاسخگوی نیاز مراجعه کنندگان نخواهد بود.

خادمی بیان کرد: به منظور جلوگیری از ورود به شرایط دشوارتر، هم استانی ها نسبت به رعایت پروتکل های بهداشتی، پرهیز از حضور در تجمعات و استفاده از ماسک اقدام کنند تا بتوانیم با مهار بیماری به سمت شرایط بهتری پیش رویم.

انتهای پیام/