حجت‌الاسلام لرستانی گفت: آزادگان، سفیر ولایتمداری و پای بندی به انقلاب و نظام جمهوری اسلامی در اوج عملیات روانی ضد ایرانی دشمن در دوران اسارت بودند.

حجت‌الاسلام علی لرستانی در گفت‌وگو با خبرنگار سفیرافلاک، ضمن تسلیت ایام شهادت امام حسین(ع)، اظهار داشت: تقارن ماه محرم با روز ورود آزادگان عزیز به میهن اسلامی گواهی مهمی بر عاشورایی بودن دفاع مقدس در تاریخ انقلاب اسلامی است.

وی افزود: آزادگان، باایمان راسخ خود در برابر همه فشارهای جسمی و روحی دشمنان ایستادند و روابط اجتماعی جامعه کوچک اردوگاهی خود را بر پایه اخلاق حسنه بنا نهادند و از شکنجه‌های مزدوران بعث هراسی به خود راه ندادند؛ آزادگان، آزاده نامیده شدند چون از قید نفس و نفسیات رهایی یافته بودند.

مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه سپاه الیگودرز عنوان کرد: آزادگان، سفیر ولایتمداری و پای بندی به انقلاب و نظام جمهوری اسلامی در اوج عملیات روانی ضد ایرانی دشمن در دوران اسارت بودند.

وی تصریح کرد: آزادگان، نماد ایستادگی، مقاومت و عزت ملت ایران در دوران اسارت هستند و سیلی محکمی از جنس ولایتمداری و میهن‌پرستی بر چهره استکبار جهانی پشت نقاب رژیم بعثی زدند.

 لرستانی آزادگان را الگوی صبر و استقامت برای ملت ایران توصیف کرد و گفت: جانبازان و آزادگان، شهیدان زنده‌ای هستند که با رشادت‌ها و جان‌فشانی خود، پرچم پرافتخار ایران را به اهتزاز درآوردند.

 مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه سپاه الیگودرز بابیان اینکه آزادگان با صبر و ایستادگی خود عزت و اقتدار را برای نظام به ارمغان آوردند، بیان کرد: امنیت و آرامش حاکم در ایران مرهون خون پاک شهدا و جان‌فشانی جانبازان و صبوری آزادگان است.

وی گفت: نسل جوان و آینده باید با این نماد‌های ملی در شرایطی که در جنگ نرم دشمن قرار داریم کامل آشنا شوند و از شخصیت‌های آن‌ها الگوبرداری کنند.

انتهای پیام/