سرهنگ ملک آراء گفت: 63 هزار و 606 دوز واکسن کرونا تاکنون در مراکز تجمیعی سپاه استان لرستان تزریق شده است.

سرهنگ عبدالوحید ملک آراء در گفتگو با خبرنگار سفیرافلاک اظهار داشت: با آغاز طرح واکسیناسیون کرونا، همه تلاشها و اقدامات برای تسریع در روند این برنامه در دستور کار قرار گرفت تا از شیوع و مرگ و میر ناشی از این بیماری کاسته شود.


وی افزود: در همین راستا مراکز تجمعی واکسیناسیون در استان راه اندازی شد که دو مرکز در استان، یک مرکز در شهرستان ازنا و یک مرکز هم در دلفان فعال شد البته روز گذشته نیز یک مرکز تجمیعی در بروجرد ایجاد شد که در حال حاضر پنج مرکز تجمیعی توسط سپاه راه اندازی شده و مشغول به واکسیناسیون افراد واجد شرایط می باشند.


مسئول بسیج جامعه پزشکی لرستان تصریح کرد: تاکنون ۶۳ هزار و ۶۰۶ دوز واکسن کرونا در این مراکز برای افراد گروه های هدف تزریق شده است. در مراکز تجمیعی ۶۰ نفر در قالب تیم هایی تشکیل شده و کار واکسیناسیون را انجام می دهند.


وی با اشاره به تسریع در روند واکسیناسیون گفت: بسیج جامعه پزشکی از ابتدای کرونا تاکنون در همه بخش ها فعالیت داشته و در گام پنجم طرح شهید سلیمانی و اجرای واکسیناسیون نیز همه تلاش خود را به کار گرفته تا بتواند با ایجاد مراکز تجمیعی در روند واکسیناسیون تسریع ایجاد نماید.


مسئول بسیج جامعه پزشکی لرستان خاطرنشان کرد: این آمادگی را داریم که در صورت نیاز، تعداد مراکز تجمیعی برای واکسیناسیون کرونا در استان افزایش یابد.

انتهای پیام/