استاد کاراته کاری که حین انجام نمایش لباسش دچار آتش شده بود بر اثر شدت جراحات سوختگی جانش را از دست داد.

به گزارش سفیرافلاک، روزانه ویدئو‌های زیادی در فضای مجازی منتشر می‌شود؛ از ویدئو‌های سرگرمی و ورزشی گرفته تا ویدئو‌های آموزشی و حوادث. اما برخی از این ویدئو‌ها پس از انتشار مورد توجه کاربران قرار گرفته و تبدیل به ویدئو‌هایی داغ می‌شوند، مانند ویدئویی که صحنه وحشتناک آتش گرفتن یک کاراته کار هندوستانی حین انجام نمایش را به تصویر می‌کشد.

این استاد کارته کار در یک نمایش گروهی به همراه تعدادی دیگر از رزمی کاران در حال اجرای حرکات رزمی بود که ناگهان دچار حادثه شد. ویدئویی که منتشر شده است چگونگی وقوع حادثه را نشان می‌دهد. در این ویدئو تعدادی از رزمی کاران در یک محوطه که تعدادی آتش در آن روشن شده است در حال اجرای حرکات نمایشی دیده می‌شوند.

لحظاتی بعد این استاد کاراته کار حین اجرای نمایش، بر اثر وزش باد شدید لباسش آتش گرفته و بلافاصله آتش تمام بدنش را فرا می‌گیرد. سایر رزمی کاران به کمک وی شتافته و تلاش می‌کنند تا آتش را خاموش کنند.

در این حادثه که در منطقه «پودوکوتای» واقع در ایالت تامیل نادو هند رخ داد این مرد جوان بر اثر شدت جراحات سوختگی جان خود را از دست داد. با وجود انتقال قربانی به بیمارستان، اما پزشکان مرگ وی را اعلام کردند. نام قربانی «بالاجی بالاجی» اعلام شده است.

انتهای پیام/

  • منبع خبر : باشگاه خبرنگاران جوان