حجت‌الاسلام مبلغی با اشاره به حمایت مجمع نمایندگان لرستان از وزیر پیشنهادی نیرو، گفت: احیای حق آبه و احداث سد معشوره مهم‌ترین خروجی جلسه اخیر با محرابیان بود.

محمدرضا مبلغی در گفت‌وگو با خبرنگار سفیرافلاک، اظهار داشت: مجمع نمایندگان لرستان در دیدار با علی‌اکبر محرابیان وزیر پیشنهادی نیرو پس از تبیین مطالبات، در موردحمایت و رأی اعتماد به وی موضع مثبت خود را ارائه داده است.

وی با اشاره به برگزاری جلسه جداگانه با وزیر پیشنهادی نیرو، افزود: در این دیدار محرابیان قول مساعد داد تا حق برخورداری استان لرستان به‌ویژه شهرستان‌های کوهدشت و رومشکان از احداث سد معشوره و آب را استیفاء نموده و به‌طورجدی و با اولویت ویژه اقدام کند.

نماینده مردم کوهدشت و رومشکان با انتقاد از عملکرد وزیر نیرو سابق، عنوان کرد: با آمدن سیل لرستان اشتباه کارشناسان وزارت نیرو مبنی برعدم نیاز به احداث سد معشوره در لرستان، ثابت شد.

وی تصریح کرد: متأسفانه وزیر نیرو سابق به دنبال جبران نبود و عملاً در این زمینه نیز تلاشی برای لرستان نکرد، یکی از مسائل مهم و خروجی جلسه اخیر مجمع نمایندگان با وزیر پیشنهادی نیرو احیای حق آبه و احداث سد معشوره در لرستان بود.

انتهای پیام/