انتشار پیامی در فضای مجازی با مضمون خداحافظی از سوی دروازه‌بان استقلال دردسرهایی را برای مسئولان این باشگاه به وجود آورد.

به گزارش سفیرافلاک، سید حسین حسینی دروازه‌بان آبی پوشان که از اواسط هفته گذشته با این تیم به لحاظ مالی به توافق رسیده بود و برای تمدید قرارداد در انتظار تماس باشگاه بود، حوالی نیمه شب با انتشار پستی با مضمون خداحافظی از هواداران استقلال به نوعی تصمیم خودش برای جدایی از این تیم را اعلام کرد که این پیام شرایط آبی ها را بهم ریخت.

پیگیری‌های مستقیم احمد مددی و تماس‌های مکرر وی با این دروازه‌بان و مدیر برنامه او باعث شد تا حسینی این پیام را در چند دقیقه پس از انتشار پاک کند تا اوضاع قدری عادی شود.

مدیران باشگاه استقلال تمایلی به جدایی حسینی نداشتند و با توجه به اتفاقاتی که شب گذشته افتاد و در نهایت منجر به پاک کردن این پیام سراسر احساسی از سوی حسینی شد، این امکان وجود دارد که امروز وی یکی از بازیکنانی باشد که قراردادش را تمدید می‌کند.

این اتفاقات در حالی روی داده که باشگاه سپاهان مشتری جدی و پر و پا قرص حسینی است و به هر علتی اگر حضور حسینی در استقلال منتفی شود، به احتمال فراوان مقصد بعدی او سپاهان خواهد بود.

انتهای پیام/

  • منبع خبر : مهر