خادمی گفت: 1500 روستای استان لرستان طی سال های اخیر گازرسانی شد.

به گزارش سفیرافلاک، سید موسی خادمی در دیدار با نماینده ولی فقیه که به مناسبت هفته دولت برگزار شد اظهار داشت: شهید رجایی و با هنر نمونه ای از دولتمردان و الگویی برای همه بودند.

وی افزود: امسال به دلیل شرایط انتقال دولت و شیوع کرونا سبب شده تا برنامه های هفته دولت به شکل قبل برگزار نشود.

استاندار لرستان تصریح کرد: اثر کرونا در کشور ما بسیار زیاد بود و به لحاظ بررسی ها نشان داده می شود در بین کشورهای همسایه هم مشکلات در شیوع کرونا بیشتر است و کرونا بر روی فرهنگ، اقتصاد و سیاست اثرگذار بوده است اما تلاش شده تا خدمات لازم در بخش های مختلف ارائه شود.

خادمی عنوان کرد: در حوزه زیر ساخت ها، آزادراه، بزرگراه و احداث جاده روستایی، گازرسانی و سایر خدمات ارائه شده اقداماتی صورت گرفته و طی این مدت هزار و ۵۰۰ روستای استان گازرسانی شده است.

وی بیان کرد: نرخ بیکاری در استان حدود ۱۲ درصد اعلام شده و در حال کاهش است و تلاش می شود تا نرخ بیکاری روند کاهش داشته باشد.

استاندار لرستان خاطرنشان کرد: به نتیجه رساندن پروژه ها یکی از مهمترین اهداف بود که در دستور کار قرار گرفت و طی این سالها پروژه های زیادی به نتیجه رسیده است.

خادمی با اشاره به تلاش های صورت گرفته در حوزه سیل گفت: سیل، کل برنامه ها را به هم ریخت و سبب شد تا بخشی از برنامه ها مختل شود اما از بهترین بازسازی های کشور، بازسازی سیل لرستان است که نمونه آن در حوزه مسکن بود که  ۴۰ هکتار زمین جدید وارد محدوده و طرح شد.

وی با اشاره به پیگیری های لازم برای سدهای استان بیان کرد: تمامی سدهای استان تخصیص آب گرفتند و سد کمندان آماده آبگیری است که به دلیل خشکسالی آبگیری انجام نشده است.

انتهای پیام/