سوری لکی با اشاره به توزیع روزانه ۱۳ تن گوشت مرغ در کوهدشت، گفت: در این راستا کمبودی در بازار نداریم و حتی مازاد گوشت مرغ به شهرستان‌های خرم‌آباد، پلدختر و رومشکان ارسال می شود.

اسدالله سوری لکی در گفت‌وگو با خبرنگار سفیرافلاک، اظهار داشت: روزانه بین ۱۱ تا ۱۳ تن گوشت مرغ کشتار روز، در شهرستان کوهدشت توزیع می‌شود و در این راستا هیچ‌گونه کمبودی وجود ندارد.

وی افزود: هر واحد صنفی در شهرستان دارای کد QR و مجوز بهداشتی هستند و هرشخصی روزانه می تواند ۶ کلیو گوشت خریداری کند و توسط سامانه برای وی پیامک ارسال می شود.

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت کوهدشت عنوان کرد: نرخ مصوب گوشت مرغ در شهرستان به ازای هرکیلو ۲۷۰هزار ریال است و در صورتی‌ که شهروندان خلاف این مورد را در بازار مشاهده کردند می‌توانند با سامانه ۱۲۴ گزارش تخلفات تماس حاصل نمایند که در اسرع وقت اقدامات لازم و برخورد با متخلفین بازار صورت خواهد گرفت.

وی بااشاره به اینکه تمام عاملین توزیع، واحد صنفی هستند، تصریح کرد: پس از اینکه گوشت شهرستان تامین می شود، مازاد آن با توجه به تصمیم ستاد تظیم بازار استان به شهرستان‌های خرم‌آباد، پلدختر و رومشکان ارسال می‌گردد.

انتهای پیام/