در دومین روز از هفته دولت، زیرگذر فیروز آباد به بهره برداری رسید.

به گزارش سفیرافلاک، سید موسی خادمی در مراسم افتتاح زیرگذر فیروز آباد، اظهار داشت: عملیات اجرایی پروژه زیرگذر فیروزآباد شهرستان سلسله از سال ۹۳ آغاز شده بود که با پیگیری های به عمل آمده طی چند سال اخیر، امروز رسماً افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت.

وی افزود: این پروژه به طول هزار و ۲۰۰ متر با حجم خاکبرداری ۱۷۰ هزار مترمکعب، بتن ریزی ۱۶ هزار متر مکعب، آرماتور مصرفی هزار و ۲۰۰ تن و تعداد ۴۴۵ عدد شمع و با هزینه ای حدود ۱۰۰ میلیارد تومان امروز به بهره برداری رسید.

استاندار لرستان تصریح کرد: بخش عمده پیشرفت فیزیکی زیرگذر فیروزآباد طی سالهای اخیر انجام شده و ارزش ریالی مستند آن حدود ۴۰ میلیارد اما ارزش به روز پروژه بیش از ۱۰۰ میلیارد تومان تخمین زده می شود که امیدواریم بهره برداری از این پروژه منجر به کاهش حوادث رانندگی و از طرفی به بهبود حمل و نقل و رفاه مردم کمک کند.

خادمی به محور چهار بانده الشتر به نورآباد اشاره کرد و گفت: بخش عمده عملیات اجرایی این جاده انجام شده و انتظار می رود مابقی آن کمتر از دو ماه آینده به سرانجام برسد.

وی خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه عمده پروژه‌های مهم بزرگراهی استان به نتیجه رسیده اند به نظر می رسد که مشکلی در این حوزه وجود نداشته باشد و مابقی پروژه ها نیز در آینده نزدیک تکمیل و به بهره برداری برسد.

انتهای پیام/