مهاجم پیشین آبی پوشان گفت: قضاوت در مورد نقل و انتقالات استقلال را بگذاریم برای زمانی که تیم به طور کامل بسته شد، اما قطعا کار سختی در این فصل داریم.

به گزارش سفیرافلاک، بهمن طهماسبی مهاجم سابق و پیشکسوت آبی پوشان اظهار داشت: شرایط استقلال تا چندی پیش اصلاً خوب نبود، اما وقتی فرهاد مجیدی خودش به نقل و انتقالات ورود کرد شرایط بهبود پیدا کرد و رو به آرامش رفت. از صحبت‌های مجیدی مشخص است که مدیریت هم کاملاً با او همکاری داشته و او نیز از این همکاری کاملاً راضی بود.

پیشکسوت آبی پوشان تصریح کرد: البته که قطعاً لیست استقلال تکمیل نیست و به همین دلیل نمی‌شود از الان گفت این تیم خوب بسته شده یا خیر. لذا قضاوت نهایی را می‌گذاریم برای زمانی که اعلام کردند تیم کامل شده است. اما با نگاهی گذرا به رفت و آمدهای کنونی، تنها می‌توان این را گفت که فعلاً کفه ترازو به سمت بازیکنان جدا شده سنگین‌تر است.

طهماسبی خاطرنشان ساخت: مجیدی تاکنون هر زمان سرمربی استقلال شده خودش تیم را نبسته و همیشه از این موضوع گلایه داشت. او حالا این فرصت را دارد که خودش تیم ببندد و برای همین حتماً انتظار از او در این فصل بسیار بالاست و هواداران حتماً از او قهرمانی می‌خواهند. به خصوص که به نظر می‌رسد باشگاه هم نهایت همکاری را با او در تیم بستن دارد و کاملاً با نظر او تیم بسته می‌شود.

زمان علیه استقلال است/ قضاوت درمورد نقل و انتقالات بماند برای بعد

وی با اشاره به خروج برخی بازیکنان تاثیرگذار استقلال بیان داشت: این حق هر سرمربی است که با نظر خودش بازیکن انتخاب کند. در همه جای دنیا این اتفاق می‌افتد که ممکن است یک بازیکن بسیار خوب باشد، اما در تفکرات تاکتیکی سرمربی نگنجد و مربیان از این بازیکنان استفاده نمی‌کنند. نباید به مجیدی خرده گرفت و باید انتظار کشید تا نتیجه کارش را دید.

مهاجم سابق استقلال با اشاره به دیدار این تیم برابر الهلال تصریح کرد: قطعاً بازی بسیار دشواری است و این بازی زمانی برای ما سخت‌تر می‌شود که در فاصله ۲۰ روز مانده به این بازی نه تیم کاملاً بسته شده، نه تمرینات روی غلطک افتاده و احتمالاً بدن بازیکنان هم از شرایط آمادگی کامل در آمده و مجیدی ناچار است در این فاصله کم هم بدنسازی کند، هم تیم را به هماهنگی برساند و از نظر روحی روانی تیمش را آماده این بازی سنگین نماید.

کارشناس فوتبال تاکید کرد: زمان علیه استقلال است، چرا که به طور عادی در ۲۰ روز نمی‌توان صفر تا صد یک تیم را برای دیداری به این بزرگی آماده کرد، مگر آنکه تمهیدات خاص مجیدی و غیرت بازیکنان باعث رقم خوردن نتیجه‌ای قابل قبول باشد. امیدوارم مجیدی بتواند تیمش را برای این بازی و لیگ مهیا کند و شرایط را طوری پیش ببرد که نه آسیا را از دست بدهد و نه لیگ برتر را.

انتهای پیام/

  • منبع خبر : مهر