همزمان با هفته دولت، ۸ ساختمان اداری در استان لرستان به بهره‌برداری رسید.

به گزارش سفیرافلاک، به مناسبت هفته دولت، آیین افتتاح و بهره‌برداری از هشت پروژه مربوط به ساختمانهای اداری فرمانداری‌ها و بخشداری‌های تابعه استان با حضور معاون هما‌هنگی امور عمرانی و معاون توسعه مدیریت و منابع و بخشداران تابعه استان به صورت ویدئوکنفرانس انجام شد.

سید موسی خادمی استاندار لرستان اظهار داشت: با توجه به اینکه تعداد زیادی از پروژه های اقتصادی و عمرانی استان در اواخر دولت قبل به بهره‌برداری رسیده است، ۱۰۴ پروژه در این هفته افتتاح یا کلنگ زنی شده که از این تعداد ۶۶ پروژه عمرانی و ۳۸ پروژه اقتصادی است و جمع کل اعتبارات این پروژه ها حدود ۴۷۳ میلیارد تومان است که ۱۹۱ میلیارد تومان آن مربوط به حوزه عمرانی و ۲۸۳ میلیارد تومان نیز مربوط به حوزه اقتصادی است.

وی افزود: خوشبختانه بیش از ۸۰ درصد یعنی حدود ۳۸۰ میلیارد تومان این پروژه ها افتتاحی است و پروژه های کمتری کلنگ زنی شده تا به صورت نیمه‌تمام روی دست دولت نماند و سعی شده پروژه‌های نیمه تمام گذشته به نتیجه برسد.

استاندار لرستان تصریح کرد : تقریباً اکثر پروژه‌های نیمه تمام استان در این چند سال به نتیجه رسیده و بخشی از آن‌ها که باقی مانده این قابلیت را دارند که در چند ماه آینده به بهره‌برداری برسند.

خادمی خاطرنشان کرد: از جمله پروژه هایی که در برنامه امروز به طور خاص افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت ساختمانهای اداری فرمانداری‌ها و بخشداری‌ها های تابعه استان بود که هشت ساختمان اداری با زیربنای ۳۵۰۰ مترمربع و اعتباری حدود ۱۱ میلیارد تومان در پنج شهرستان به بهره‌برداری رسید و تعداد زیادی از بخشداری ها و فرمانداری ها صاحب ساختمان اداری شدند و می توانند از این امکانات برای خدمت به مردم استفاده کنند.

انتهای پیام/