حجت الاسلام شاهرخی گفت: شاخصه های شهیدان رجایی و باهنر براساس حکومت نبوی و علوی بود.

به گزارش سفیرافلاک، حجت الاسلام سید احمدرضا شاهرخی ظهر امروز در مراسم گرامی داشت هفته دولت اظهار داشت: هفته دولت با یاد و نام دو شهید باهنر و رجایی همراه شده و این شهدا شاخص ها و معیارهایی داشتند که براساس شاخص های حکومت نبوی و علوی حرکت کردند که با کینه منافقین کوردل به درجه شهادت نائل آمدند.

وی افزود: هفته دولت امسال همراه با پایان یک دوره چهار ساله است و از یک جهت فرصتی است که مسئولین به ارزیابی کار خود بپردازند.

نماینده ولی فقیه در لرستان تصریح کرد: در ارزیابی ها تلاش شود تا نقاط قوت شناسایی و حفظ شود و نقاط ضعف را جبران نماییم.

حجت الاسلام شاهرخی تصریح کرد: شهیدان رجایی و باهنر هیچ گاه تحت تاثیر این مقامی که بودند قرار نگرفتند چرا که روح بزرگی داشتند، البته خدمت رسانی در آموزه های دینی بسیار سفارش شده است.

وی بیان کرد: به شاخصه های حکومت نبوی و علوی باید نگاه کنیم و جهت حرکت به این سمت و سو باشد که عدالت اجتماعی و پارسایی و پاکدامنی و پاکدستی، مردمی بودن و مبارزه با فساد از شاخصه هایی است که کارگزاران نظام اسلامی در قوه قضاییه، مقننه و مجریه باید مد نظر داشته باشند.

نماینده ولی فقیه در لرستان عنوان کرد: باید به ملت و مردم این استان خدمت کرد چرا که این ملت جانفشانی کردند و با این نظام همراهی کردند که لازم است همه تلاش کنند تا خشنودی مردم را در پی داشته باشد.

حجت الاسلام شاهرخی خاطرنشان کرد: مدیری که محکم می ایستد و نامه های گوناگونی دریافت می کند اما در مسیر قانونی حرکت می کند، مصداق عبادت است و نباید این ارزش و کرامت را با عمل به چنین سفارش های غیر قانونی را از بین برد و باید توجه داشت که خدمت به محرومین بزرگترین عبادت است.

وی بیان کرد: برخی مدیران را تحت فشار قرار می دهند اما باید ایستاد و مقامات قضایی باید برخورد کنند و اگر جایی جذب نیرو می خواهد باید براساس عدالت باشد.

انتهای پیام/