سجادی گفت: کرونا ۶ هزار مکان ورزشی را در کشور تعطیل کرده است.

به گزارش سفیرافلاک، سید حمید سجادی عصر امروز در سفر به بروجرد در جمع خبرنگاران اظهار داشت: بروجرد یکی از شهرستان های نمونه کشور است که امروز به این منطقه سفر کردیم و در اولین فرصت حتما یک سفر کامل استانی در خدمت سایر شهرهای استان خواهیم بود.

وی افزود: امروز پنجمین روزی است که کار در وزارتخانه را آغاز کردیم و خوشحالیم که در این خطه دلاور و قهرمان پرور امروز حضور داریم البته یکی از مهمترین برکات سفرها این است که از نزدیک مشکلات درک و لمس می شود.

وزیر ورزش و جوانان بیان کرد: اماکن ورزشی جایی است که باید اوقات فراغت پربار داشته باشد و کارخانه تولید امید باشد و باید استعدادیابی نیز انجام شود و میدان دهی به استعدادها نباید فراموش شود.

سجادی تصریح کرد: یکی از بهترین بخش های سفر این بود که از اماکن ورزشی بازدید شد و برخی از پروژه ها ۲۰ ساله هستند و در مجموعه ولایت بروجرد که بازدید شد مشکلات هم احصا گردید که بیشتر هدف این است که بشنویم و ببینیم و خدمت نماییم‌.

وی با اشاره به کرونا و تعطیلی مکان های ورزشی اظهار داشت: در ورزش هم ستاد کرونا وجود دارد و برخی رشته ها فعالیت‌شان در این ایام ممنوعیت دارد و برخی خطر آفرین هستند و دستورالعمل دارد که طبق همین دستورالعمل ها فعالیت دارند.

وی عنوان کرد: جمهوری اسلامی ایران میزبان مسابقات قهرمانی والیبال جهانی زیر ۱۹ سال است و فدراسیون جهانی والیبال در ایران، قهرمانی جهان برگزار می کند که تست دوپینگ، کرونا و سایر مواردی که لازم است نیز انجام شد.

وزیر ورزش و جوانان افزود: برخی از رشته ها مانند استخرها ممکن است منشا انتشار ویروس باشند و از طرف ستاد کرونا اعلام می شود چه رشته هایی فعال، نیمه فعال یا تعطیل باشند.

سجادی عنوان کرد: در کل کشور شش هزار مکان ورزشی به دلیل کرونا تعطیل است و این خوب نیست وچرا که برخی سرمایه گذار دارند و چشم امید داشته و باید اجاره دهند و هزینه دارند و با شیوع این بیماری مشکلاتی رخ داده است.

انتهای پیام/