طائف گفت: تیم 5 نفره خیران، 3 هزار فرزند ایتام و محسنین را تحت حمایت قرار دادند.

مجید طائف در گفتگو با خبرنگار سفیرافلاک، اظهار داشت: از سال گذشته یک تیم پنج نفره از خیرین خارج از استان برای تحت پوشش قرار دادن تعدادی از ایتام و فرزندان محسنین در مناطق محروم استان لرستان اقدام کردند که ابتدا هزار و ۸۰۰ نفر از این کودکان را تحت پوشش قرار دادند.

وی افزود: در حال حاضر با افزایش تعداد افراد تحت پوشش، سه هزار و ۴۶۰ نفر از ایتام و محسنین استان را تحت پوشش قرار داده و هر ماه مبالغی را به حساب آنها واریز می کنند.

معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد لرستان تصریح کرد: از ابتدای سال جاری تاکنون این تیم خیرین بیش از یک میلیارد تومان به حساب افراد تحت پوشش خود در استان واریز کرده البته علاوه بر این کمک های ماهانه، در ایام مختلفی مانند عید قربان نیز مبالغی را برای تهیه گوشت و توزیع آن در بین افراد تحت پوشش واریز می کنند.

طائف عنوان کرد: با توجه به اینکه در برخی از شهرهای استان ظرفیت جذب خیر وجود دارد، تلاش شده تا از ظرفیت این خیرین برای کمک به ایتام در مناطق محروم استان استفاده شود که جذب حامی کمتری داشتند.

وی گفت: در حال حاضر ۱۱ هزار و ۵۰۰ نفر ایتام و فرزندان محسنین تحت پوشش کمیته امداد قرار دارند و در طول سال خدماتی به آنها ارائه می شود.

انتهای پیام/