حجت الاسلام شاهرخی گفت: مشکلات اقتصادی نباید سبب غافل شدن از مسائل فرهنگی شود.

به گزارش سفیر افلاک حجت الاسلام والمسلمین سید احمدرضا شاهرخی در جلسه آسیب شناسی و ارائه راهکار در حوزه سبک زندگی با اشاره به اهمیت و لزوم توجه به مسائل فرهنگی اظهار داشت: رویدادهایی که در مسائل اقتصادی با آنها روبرو هستیم و مشکلاتی که در مباحث معیشتی برای مردم وجود دارد نباید ما را از مسائل فرهنگی و دینی غافل کند.

وی افزود: در سطح شهر خرم آباد در ظاهرشاهد رویدادهایی هستیم که اگر کلیه دستگاه های مربوطه به وظیفه خودشان عمل کنند شاهد ظواهری که با فرهنگ دینی، اسلامی، ایرانی، شرعی ما سازگار نیست، نبودیم.

نماینده ولی فقیه در لرستان بیان کرد: اگر همه دستگاه های فرهنگی و نظارتی به وظیفه خودشان به خوبی عمل کنند و در بحث نظارت و صدور مجوزها بیشتر دقت شود قطعا شاهد برخی اتفاقات در برخی اماکن نخواهیم بود.

حجت الاسلام شاهرخی گفت: در کشور در راستای نظارت ها و رعایت عفاف و حجاب قانون کم نداریم بلکه در اطلاع رسانی، معرفت افزایی واجرا باید دقت شود که صدا و سیما در ارائه الگوی فرهنگ ایرانی و اسلامی نقش مهمی دارد.

وی عنوان کرد: چنانچه دستگاه های نظارتی و فرهنگی در کنار یکدیگر باشند و دست دردست هم بدهند در طولانی مدت شاهد وضعیت بهتری هستیم.

انتهای پیام/