عزیزی گفت: 53 هزار دانشجوی دانشگاه های دولتی و غیر انتفاعی استان لرستان علیه کرونا واکسینه می شوند.

خسرو عزیزی در گفتگو با خبرنگار سفیرافلاک اظهار داشت: با همکاری وزارت علوم، اسامی و تعداد دانشجویان، اساتید و کارکنان اعلام شد که پس از بررسی به بهداشت و درمان ارجاع دادند و تاکنون ۹۴۰ نفر از کارمندان و هیات علمی دانشگاه ها واکسن کرونا را دریافت کرده اند.

وی افزود: از این تعداد ۳۸۰ نفر از اعضای هیات های علمی، ۴۲۰ نفر از کارمندان و ۱۴۰ نیروی شرکتی واکسینه شده اند و تعداد اندکی از این افراد هنوز واکسن کرونا دریافت نکرده اند که به زودی واکسینه می شوند.

رئیس دانشگاه لرستان با اشاره به واکسیناسیون دانشجویان تصریح کرد: در استان برنامه ریزی برای واکسیناسیون ۵۳ هزار دانشجو انجام شده که به ترتیب دانشجویان بومی در خود استان و دانشجویان غیر بومی در شهر خودشان بتوانند واکسن کرونا را دریافت نمایند.

عزیزی با بیان اینکه احتمال زیاد تا پایان مهر کلاسهای مجازی برگزار می شود، گفت: با توجه به اینکه برگزاری کلاس های حضوری منوط به واکسیناسیون کامل دانشجویان است، از این رو مدتی زمان نیاز است و پیش بینی می شود تا پایان مهرماه کلاس های دانشگاه به صورت غیر حضوری باشد و شرط برگزاری کلاس های حضوری و حضور دانشجویان، داشتن کارت واکسیناسیون علیه کرونا است.

وی بیان کرد: البته تلاش می شود تا برخی از دروس با هدف صرفه جویی در وقت و هزینه به صورت ترکیبی برگزار شود ولی همچنان در برگزاری کلاسها، تابع ستاد ملی کرونا هستیم.

انتهای پیام/